Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudok olcsón, "tartós"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok olcsón, "tartós" bilincset venni?

Figyelt kérdés

A kérdés egyértelmű. Pesten szeretnék venni, ha lehet, nem rendelni. És olyanra gondoltam ami nem feltétlenül plüss, hanem sima bilincs, de tartós, szóval nem csesződik szét ha olyan a helyzet..:/

És nem ilyen 3000 ft-osra gondolok, annál jóval olcsóbban (ha van).



2015. márc. 12. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
3000-nél olcsóbb és tartós? Sok sikert!
2015. márc. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszike, valami értelmes választ vártam:)
2015. márc. 12. 20:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Amikor volt vietnámi piac, azt hiszem 5000-ért kaptam egy rendes záras bilincset, ami NEM biztonsági kioldós. Mástól is azt hallotam, hogy külvárosi / kínai piacokon kell olyan árusnál megkérdezni, aki műszaki cikkeket, spéci dolgokat is árul.


3000-ért én is kérek :D

2015. márc. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3000 körülért pont a szexshopos, kioldós, plüssbiszbäszos játékbilincs van. Az nagyon olcsó a kategóriában, megnyugtatlak.


Igazán komoly bilincset 15-20 rugóért kapnál, de engedélyköteles (vagyis anélkül illegális). Egyszer majdnem vettem egy leszerelt rendőrbilincset 10.000-ért, csak valamiért nem jött össze a találkozó. Alkalmi vétel lett volna még akkor, sok évvel ezelőtt is.

2015. márc. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egyébként nem engedélyköteles, nem is illegális, csak közterületen. az importja viszont már bonyolultabb, ha jól tudom.
2015. márc. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A vietnámi piacon ők nem kérdezték, hogy mire kell, én meg nem kérdeztem, hogy engedélyköteles-e. (Igaz, hogy az nem a szabályos rendőrbilincs volt.)


A kifejezetten szolgálati rendőrbilincs egészen biztosan az, nem véletlenül csak kifejezetten rendőrboltokban árulják igazoltan rendőröknek, és regisztrált sorozatszámuk van.

2015. márc. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3000.-forintért nem kapsz normálisat. 5000-ért már kaphatsz egy átmeneti jellegűt a szex és a rendőrségi között. Tíz fölött tudsz igazit venni.
2015. márc. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!