Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha soha nem lesz barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha soha nem lesz barátnőm, mert emberszámba sem vesznek, ezt negatív vagy pozitív dolognak fogjam fel?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért,de tudomást sem vesznek a létezésemről.Pedig én nem látom rondának magam,szoktam edzeni rendszeresen,figyelek a táplálkozásomra,190cm magas vagyok és széles vállú,izmosabb alkatú,rövid barna hajam van,barna szemem,nem látom csúnyának az arcom,divatosan,alakhoz illően öltözök,figyelek a megjelenésemre,rendszeresen élek társasági életet,eljárok bulizni,szeretek ismerkedni új arcokkal,művelt és intelligens embernek tartom magam,sportolok,jól tanulok,amire kell,van pénzem,bármiről tudok beszélni,vannak jó vicceim stb. mégis olyan magasról szarik rám az összes lány,hogy azt elmondani nem lehet.Rám nem néznek soha,nekem nem köszönnek azok,akikkel párszor találkoztunk itt-ott pl.szórakozóhelyeken,míg a haverjaimnak igen,de ott sem vesz figyelembe egyikük sem,egyszóval katasztrófa az egész.Nem tudom mi lehet az oka,néha olyan emberekkel látok kifejezetten szép lányokat,hogy csak nézek,tipikus érzelgős szerencsétlen gyerekek,sajnáltatják magukat a lánynak,sőt sírnak(!!)előttük,hogy milyen rosszul esik nekik ez meg az,amúgy meg sehogy nem néznek ki,véznák,szemüvegesek,hosszú zsíros hajúak stb. én pedig pont az ellentéte vagyok ennek.
2015. márc. 12. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:

1. Csajt nem buliba kell felszedni, ott egyéjszakás kaland lehet max.


2. Nem láttam hogy próbálkoztál volna, csak sírsz és várod hogy ők menjenek hozzád.


3. Nulla önbizalommal, bátorsággal nem is fog menni.

2015. márc. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Energiát fektetsz abba, hogy megjátszd magad, közben meg azt várod, hogy a sült galamb a szádba repüljön.

Jó vagy, de elérhetetlen.

2015. márc. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag felvázoltad, hogy te vagy a tökély és fejtsük meg, ennek dacára miért nincs nőd? Nem tudjuk!
2015. márc. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És most akkor itt sírsz és le írod a tulajdonságaidat, biztatva magad azzal hogy te "jó" vagy és a világ a fos vagy kezdesz is magaddal valamit(nem fikázlak, ne vedd fel annak, csak véleményt írok)
2015. márc. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

B+

Nem is a kérdésre válaszoltunk.

Negatív dolognak fogd fel, mert ez nem jó.

2015. márc. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De lehet pozitív.Ki tudja mennyi gondot és fejfájást okozna az egész.Bízom a sorsban.Így lesz jó,ahogy van.
2015. márc. 12. 21:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de ahhoz el kell fogadnod ezt a felállást, és nem szabad rágodnod rajta, mert a depi, az tényleg negatív.
2015. márc. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem ismerlek,de valószínű elöbb őnmagad kellenne elfogadnod olyannak,amilyen vagy.Ha az egód nincs rendben,ez kisugárzik,megérzik.A másik dolog:a külsöség nem minden.Kell valami a nőknek,amit inkább csak megéreznek,mert az egyfajta kisugárzás.Ha ez megvan,nem látnak mást csak a tökéletes pasit.Bárhogy is néz ki.
2015. márc. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Valamiért nem tetszel a csajoknak, mert aki tetszik nekik azt nem szarják le.

Vagy túl izmos vagy és nagydarab, vagy arcra nem helyes.

2015. márc. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!