Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg a hozzáálláson múlik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a hozzáálláson múlik?

Figyelt kérdés

Ismerek egy pár srácot, akik nem gondolom, hogy jobban néznének ki nálam, nekik mégis megy az ismerkedés, csajozás, szex, stb.

Ők tök pozitívak, boldogak, mernek nyitni. Én meg....

Tényleg ilyen sok múlna ezen?


2015. márc. 12. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Igen, komolyan. Ismertem már meg rendes, helyes srácot de annyit hisztizett, hogy ő nem kell senkinek, sose lesz barátnője, mindenki átnéz rajta stb hogy egy idő után annyira idegesítő volt már csak az, hogy a közelemben van, hogy inkább messziről elkerültem.
2015. márc. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Ez az egyik legfontosabb dolog,ha nincs jó hozzáállásod, akkor hogy akarsz nyitni mások felé?
2015. márc. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azon is.. inkább így fogalmaznék,csak ezt mondd annak,akit csak megaláztatások érnek az életben,a nők kinevették,megalázták,egy sem mondott egy pozitívat sem neki soha életében...

Na szerinted ilyen dolgok után,mégis hogyan kellene hozzáállnia? Tudod ez olyan mint mikor egyfolytában arcon vágnak jó erősen,és utána nyilván nem fogsz mosolyogni rajta,meg jó érzéssel visszagondolni rá...

Ugyanaz a kettő,csak az egyik inkább fizikálisan fáj,a másik meg lelkileg.Elmondom nektek a lelki ezerszer rosszabb...

23/F

2015. márc. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ismerkedj neten! fb, instagram... kellő önbizalmat tudsz gyűjteni addig, amíg élőben is megjön hozzá a bátorságod! :) Még az is lehet, hogy tovább sem kell keresgélned.. :)
2015. márc. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!