Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy lányként?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy lányként? (többi lent)

Figyelt kérdés
40-50 évvel idősebb nők vonzanak.. kezd kétségbeejteni. Nem sok ilyen ember van de akinek a személyisége megfog és még bizalmam is van felé mindig kialakul egyfajta vonzalom, és akkor napokig-hetekig semmi más nem jár a fejemben csak az adott illető és a szomorúság hogy á.. ebből nem lesz semmi Van rá valami hatásos módszer, hogy ne ezt érezzem? Segítsetek! 17/l

2015. márc. 13. 07:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenkorban a harmincas férfiak és a korosztályom bele lányok vonzottak de kinek mi..

Esetleg ha nem kezdesz el megbízni bennük és megpróbálod elkerülni őket másra koncentrálni.


23L

2015. márc. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vonzanak. Ha lelki téren nem hiszem hogy gond lenne. Leszbi, v. bi lenne.

Lehet a szeretetük akarása másra vezethető vissza. Nem?

2015. márc. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindíg is szerettél volna egy szuper nagyit! :)
2015. márc. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A világ legjobb nagyijával rendelkezek.:) régebben bejött a korosztály lánycsapata is és sajnos ez a vonzalom nem csak testi, hanem nagyban lelki eredetű
2015. márc. 13. 08:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kicsit olyan,mint ahogy egy hetero lányt az idősebb férfiak vonzanak. Ezzel szerintem nincs semmi baj,bizonyára egy érett,szeretetteljes ,megbízható párt szeretnél magadnak. Sokan vannak ezzel így,mert valljuk be,a korosztályunk nagy része eléggé éretlen és gyerekes. Persze vannak kivételek,de abból is kevés. Én erre tudok gondolni,az idősebb korúakban a komolyságot és megértést látod. De mint mondtam,ezzel semmi baj nincs,mindenkinek más és más az ízlése.
2015. márc. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kèpzeld... Én is hasonló, gondokkal küzdök.

Beleestem a munkatársamba, aki szintén nő... És 35 év körüli...

Én 22 vagyok... Sajnos, én is az idősebb korosztàlyhoz vonzódom...

Csak nekem annyival jobb a helyzet, hogy a hölgyike szintén meleg(nek tűnik). A viselkedése alapjàn... És azt hiszem eszre is vett.


Fiatal vagy még, ez alakulhat, változhat, szerintem... Vagy merséklődik. Viszont nem kizart, ha picit idősebb leszel, hogy találsz magadnak olyan valakit, akire most vágysz... Hisz tudjuk, h mennyi olyan pár van, akiknek igencsak különböző a koruk.



Tudom mit érzel. Mert hasonló cipőben járunk.

Szerintem azért próbálj meg ismerkedni a korosztalyodban... Lesz olyan, aki tetszeni fog, es vonzodsz hozza... Es csak tapasztalatot fogsz szerezni...

2015. márc. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!