Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz lenne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz lenne, ha írnék a fiú barátomnak, hogy hiányzik, vagy hogy szeretem? Biztos, hogy nem fog visszaírni. L-18

Figyelt kérdés

Régen nagyon sokat keresett, meg csókolóztunk is nemrég, csak valamiért megharagudott rám, és nem beszélünk. De nem a csók miatt, mert már előtte is volt valami baja.

A héten is már egy csomószor beszélhettünk volna, mert sokszor láttuk egymást, csak én a barátaimmal voltam, meg ő is az övéivel, de akkor is csak nézett, meg direkt úgy csinált, hogy nehogy megelőzzön, szóval látni akart. Egyébként én odamentem volna hozzá, de mivel múltkor tök bunkó volt, meg elutasító, azóta nem mentem oda. Nagyon hiányzik nekem, de biztos, 1000% hogy nem fog visszaírni, mert az eddigiekre se válaszolt. Tudja, hogy szeretem, meg szerintem ő is engem. Nagyon gáz lenne, ha ráírnék? ( Ja, amúgy nemrég letiltottam, majd feloldottam, úgyhogy most nem az ismerősöm, nem tudom, hogy feltűnt e neki,, biztos nem.)


2015. márc. 13. 15:57
 1/1 anonim ***** válasza:
írj neki, nincs mit vesztened :)
2015. márc. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!