Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti szeretitek ha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti szeretitek ha?

Figyelt kérdés

Ha egy lány, sportos, sminkel( nem viszi túlzásba), csinosan öltözik és szeret olvasni?

Vagy inkább az átlagos lányok jönnnek be, akik buliznak, mindig a barátnőikkel vannak és a nap nagy részében neteznek? ( teló vagy laptop)



2015. márc. 13. 16:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Csak az első! Nekem legalábbis.
2015. márc. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Version 1.
2015. márc. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Utóbbi jobban bejön, de az tetszik ha olvas, mert van bennünk közös. :) De nem ezek alapján választok társat magamnak. 18/f
2015. márc. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odairni hogy légyszi indoklojátok :)
2015. márc. 13. 16:22
 5/13 anonim ***** válasza:
A p|nát szeretjük, a többi ígyis-úgyis csak idegesítő.
2015. márc. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

nem érezem a különbséget,az hogy keveset sminket,és szeret olvasni,attól még nem lesz nyerő :D hiába próbálod úgy beadni,hogy mennyivel különb egy átlagostól


az amelyik tetszik.

2015. márc. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
puncit, azt vége
2015. márc. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


Én sem vagyok bulizós, ezért csak hátrány származna abból, ha a másik fél inkább azt preferálja. A sportot és az olvasást én is szeretem, illetve előny, ha vonzó a megjelenése a lánynak.

Remélem, megfelelő az indoklás ;)

2015. márc. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

nem baj ha nem sportos,de ne legyen dagi. a Smink fontos,mert sokat szépít (szájfény,szemöldök,alapozó).

Akik csinosan öltözködnek nagyon megfognak és beindítanak.(mindennél jobb stílus). Az,hogy olvasni szeret-e az mind1 részemről.


u.i.: A tusvonal az én,és sok más férfi gyengepontja.

2015. márc. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

az 1. stílus, mert velük lehet normális kapcsolatod...

az átlagos lányokat gyűlölöm

hogy miért?

mert az átlagos lányok másra nem valók, csak egy 1 éjszakás kalandra (se), úgy mondanám, hogy nem elég normálisak...

2015. márc. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!