Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy lány (21 éves) és szűz. Szép, nagyon intelligens, és meg is válogatja a barátait is. Na szóval megtudtam hogy szűz és azóta mintha egy Istennőként tekintenék rá. Szóval nem adta oda magát senkit és erre ő büszke is. (Volt több barátja is.)

De komolyan miért érzem ezt hogy meg kell szerezzem? Nem szexre hanem úgy jó barátnak vagy barátnőnek is akár. Nem értem ilyen még nem volt velem. (22F vagyok mielőtt kérdeznétek, és több kapcsolatom is volt nem vagyok besült)



2015. márc. 13. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Ki akarsz próbálni valami újat, komolyabbat.

Meghát az is benned van, ami bennem is lenne ilyen esetbe, 21 éves és szűz, akkor meg kell szereznem, vele nehezebb dolgom lesz, mint a többivel.

2015. márc. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1: Lehet igazad van, de nekem nem szexre kell az az egy biztos.
2015. márc. 13. 17:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem is azt mondtam hogy csak arra kell, de annak is van köze hozzá! Tapasztalat :)

Attól még lehet komoly kapcsolatod, csak emiatt lehet mégjobban érdekel

2015. márc. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!