Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Nagy összegért eltöltenét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nagy összegért eltöltenétek egy éjszakát egy férfival, ha nem lenne párotok, illetve ha lenne?

Figyelt kérdés

A nagy összeg alatt nem értek pontos összeget, nekem például 8-10 millió alatt egyértelműen nem lenne a válasz,viszont afölött már elgondolkodnék ha nem lenne párom. Viszont ha lenne, akkor semmi pénzért.

Most tekintsünk el attól, hogy lehet hogy átver és nem is fizet. És ne csak azzal indokoljatok, hogy ha kiderül, akkor meg lesztek pecsételve mint k****a.



2015. márc. 13. 18:27
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Na jó ez csak elmélet, ha tényleg megtörténne, lehet hogy még 1 milliárd felajánlására is pofánverném és elrohannék :D
2015. márc. 13. 18:30
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem / nem.
2015. márc. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Kár feltenni itt ilyen kérdést, nem sokan vallják be.
2015. márc. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem nem érsz te 8-10 milliót.....:D
2015. márc. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Speciális esetekben lefeküdnék, pl. ha párom nagyon beteg lenne és drága gyógyszer, kezelés kéne neki, vagy leég az otthonunk és utcára kerülünk, de amúgy nem.
2015. márc. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem, mindig én választok, pénzért senkivel
2015. márc. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

B.szki 8-10 milláért még férfiként is.

8 milla hitel kb 20 évre havi 45 e ft

2015. márc. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%

Semmi pénzért meg pofán verném hát hagyjuk már...

Már 50 ezeré s.ggből szájba is mehetne minden 2. nővel, vicc.

Tudom fáj az igazság.

2015. márc. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

8-10 milla? Ugyan már. Akiknek ennyi pénzük van, azoknak megvan a maguk háreme olyan nőkből, akiknek nem jelent problémát drága cuccokért meg szép autóért szexelni. :D


Egyébként az elítélés szerintem teljesen jogtalan. Ha az rendben van, hogy 13-14 évesen kezdik a szexet a fiatalok, összevissza dugnak fűvel-fával érzelem nélkül, és még büszkék is rá, a nemibeteg gondozó meg az abortuszklinika meg tele van, nos ha ezt elfogadja a társadalom, akkor igazán nyugodtan k*rválkodhat bárki. AZ legalább munka. :D

2015. márc. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
18:52 mindenki magából indul ki ;-)
2015. márc. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!