Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól haladok vele? <3

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól haladok vele? <3

Figyelt kérdés
Van egy fiú egy évvel fiatalabb nálam kb február közepén jött a suliba ahová én járok. Úgy gondolom hogy jól haladok... Eleinte rá se mertem írni de mostmár simán rá merek írni! :D Eddig attól féltem h elrontok valamit. Most addig el tudtam jutni h már kb úgy baráti szinten állunk, de a suliban egyszerűen nem merek odamenni hozzá és beszélni vele viszont ha pl az utcán talizunk akk természetesen köszönök neki viszont azt mondta barátnőm h akk is eléggé elpirultam 0:) És mióta egy suliba járunk azóta 2 évfolyamtársam egyszerűen rá van szallva csak én nem merem ezt elmondani neki mert csak nem úgy vagyunk barátok. Viszont ma van a nevnapja és rairtam.....úgy vettem ki a szavaiból h örült h írtam neki. És még valami: amior először rairtam akkor úgy vettem észre h örült . Meg h a suliban sokszor néz rám (persze mások mellett) 1-2 mp-re . Nem tudom h ez jelent e valamit :) Lehet h zavaros xD bocsi
2015. márc. 13. 23:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Még annyi h év végén én elballagok és el is költözünk kb az ország másik felébe és ezért akarok minnél hamarabb cselekedni. Úgyis visszajövök még ide barátnőmhöz de az nem olyan mintha itt lettem volna a közelében! Hogyan tovább??
2015. márc. 13. 23:27
 2/9 anonim ***** válasza:
jár a keksz
2015. márc. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Haha de kom normális válaszokat pls
2015. márc. 13. 23:29
 4/9 anonim ***** válasza:
A nullához képest igen.
2015. márc. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De hogyan tovább?
2015. márc. 13. 23:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért néz rád, mert elvileg "barátok" vagytok, és a barátok nem csak neten szoktak beszélni. Ha jóban akarsz lenni vele, és esetleg többet kialakítani, mint barátság, akkor ne égesd le magad azzal, hogy suliban nem mersz odamenni hozzá. Ebből simán rájön, hogy bejön neked, de ettől még nem valószínű, hogy benne is megmozdul valami. :)
2015. márc. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egész jó, ahhoz képest h sokan csak nyivákolnak hogy szerelmesek stb, de még ráirni semm mertek, ahhoz képest nagy teljesitmény :D de amúgy tényleg kéne valamit csinálnod, mert igy semmi nem fog történni, ez még csak a bemelegités előtti átöltözés volt :D
2015. márc. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Örülök h ti is így gondoljátok :) de am én is hetekig nem mertem raírni :D
2015. márc. 15. 23:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Álj elé és rúgd bokán...aztán kérdezd meg tőle,hogy na észrevették már? Onnantól sínen vagy...
2015. márc. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!