Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gazdag férfiak! Ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag férfiak! Ti hogyan csajoztok? Villogtatjátok a vagyonotokat? Vagy csak a szép lakásba viszitek fel a nőket?

Figyelt kérdés
Olvadnak a nők a módosságra? Egyből ledobják a bugyit?
2015. márc. 14. 12:09
 1/5 CptTomato ***** válasza:
100%
Komolyan azt hiszed a gazdag emberek itt tengetik a napjaikat? -.-
2015. márc. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem is az a lényeg ,hogy arra izgulnak, hogy van zsetonod. nagyon gazdagnak kell lennie egy ronda csávónak ahhoz, hogy bárkit meghúzhasson... nagyon nagyon gazdagnak és lebilincselő stílusúnak...


ELLENBEN!


Ha szüleidnél laksz, de jóképű vagy, (és az lakás és nem külön részen laksz tehát emelet, ilyesmi...) akkor jönnének a nők, de nem tudod őket rendesen húzogatni, mert ugye valaki folyton van itthon. Úgyhogy én is azon vagyok, hogy mihamarabb legyen saját lakásom (legalább albérlet v vmi) hogy szépen vihessem fel a már is csomó jelentkezőt. szóval a saját lakóhely nélkülözhetetlen a szabad és bármikori szexhez :D


szóval: ronda embernek nagyon nagyon sok zsé kell hogy dugjon sokat, jóképű meg ugye felszedi a nőket, de nincs hol nyugiban szétdugnia őket, szóval a jóképűnek is kell h legyen legalább annyi zséje, hogy egy takaros lakást fenntartson (már ha igényes csajokra buksz...) mert van egy-két nőm aki hajlandó leszopni parkban vagy ott csinálni de azért az nem ugyanolyan, mint ha szépen átjönnek ketten és 1-2 napot eltöltünk egy ágyban :)

2015. márc. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam elmondani és nem is mutatom ismerkedésnél
2015. márc. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nőként írok ide, úgy, hogy gazdag férfiak vesznek körül. Jómagam is gazdag vagyok, úgyhogy nem érdekel más pénze. Engem nem igazán lehet lenyűgözni a pénzzel. Ha egy férfi nem sármos, nem intelligens, nem kedves, nem szolid, nem természetes, nem is fogok vele szóba állni, mindegy, hogy milyen kocsija van, mennyi pénze.
2015. márc. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az észjáttszós buzeránsokat nem értékelik a normális nők. Max a hülye pi*sák...akik gazdag palit akarnak fogni (de azokban a gazdag palik max egy numerát látnak nem pedig társat)

A normális gazdag ember csak akkor villog ha k*vázni akar...ha társat keres akkor meg nagyon is titkolja!

2015. márc. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!