Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki magára ismer?

Figyelt kérdés

Ma, a 12:47-es kelenföldi vonattal jöttem el Pestről.A lenyitható üléseknél ültem és a közelemben egy igencsak jól kinéző lány ült, fekete felsőben és szoknyában, akivel szemeztem egy darabig, de le kellett szállnom, mielőtt beszélhettem volna vele.

Nem hiszem, hogy esélyes, de hátha elolvassa ezt a kérést és ír egy üzenetet :D.


2015. márc. 14. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Velem dug eppen.
2015. márc. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Miért nem szólítottad meg, te balf.*sz?
2015. márc. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hazafelé még öten bepróbálkoztak nála akikkel szemezett, csak szólok
2015. márc. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
"Kedves" 2. mondjuk mert nem tudtam hol száll majd le?Vagy mondjuk mert már csak kb 2 percet voltam a vonaton, mikor komolyabban összeakadt a tekintetünk...
2015. márc. 14. 20:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, Kelenföldről elég sokfelé megy még vonat... :D
2015. márc. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!