Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyek belé szerelmes?

Figyelt kérdés

Már körülbelül 3 hónapja ismerek egy lányt.

Szoktunk beszélgetni, hülyéskedni.

Körülbelül 1 hete észrevettem magamon, hogy ha pár napig nem beszélünk, hiányzik. Ha meglátom más fiúkkal gyomorgörcsöm lesz, rosszul érzem magam...

Nem tudom miért lettem belé szerelmes, soha eszembe sem jutott volna ez. Volt már hasonló, hogy egy lányba szerelmes voltam, és ő is belém, de egyáltalán nem akartam hogy bármi is legyen, maximum barátság különböző okok miatt. Azóta más iskolába járunk, és szép lassan pár hónap alatt teljesen elfelejtettem hála istennek.

Hogy tudnám leküzdeni ezt a baromságot, és elfelejteni ezt az érzést a lehető leggyorsabban? Én nem akarok tőle az égvilágon semmit, és akkor sem lenne másképp, ha esetleg kiderülne, hogy ő is hasonlóképp érez. Viszont nem akarom, hogy hetente többször is, majdnem minden nap így érezzem magam, és folyamatosan beteg legyek. Viszont továbbra is barátja szeretnék maradni.

Köszönöm a válaszaitokat.


2015. márc. 14. 20:27
 1/2 A kérdező kommentje:

E miatt a dolog miatt többször is leittam már magam, hogy elfelejtsem az egész érzést a francba legalább addig, amíg bennem van a méreg.


16/F

2015. márc. 14. 20:29
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez biológia nem tudod leküzdeni...
2015. márc. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!