Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik figura a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik figura a szebb, a jobb?

Figyelt kérdés

[link]

Egy nemet, egy életkort és egy identitást is kérek mellé.


2015. márc. 15. 01:53
 1/10 anonim ***** válasza:
bal, F, 22, hetero, mellé
2015. márc. 15. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 piriiiii ***** válasza:

A szebb, jobb?

Hát furcsa kérdés...

Mindenestre számomra a jobboldali figura a szimpatikusabb. A férfi és a kocsi terén is.

Nő, 18 éves, heteroszexuális.

2015. márc. 15. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

bal, de a kocsi a jobb oldali :)

25N hetero

2015. márc. 15. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Na ez nem ér, mert a kocsi a figurához tartozik :)

Szóval másodjára melyik?

2015. márc. 15. 02:26
 5/10 anonim ***** válasza:
a jobboldali kocsi egy régi szar, nem tudom mi tetszhet rajta :o
2015. márc. 15. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem a baromságodra vagyok kíváncsi :)

inkább írd meg melyik figura benyomása a jobb?

és a többit amit kértem...

2015. márc. 15. 02:32
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem amúgy bejön a c4
2015. márc. 15. 02:32
 8/10 anonim ***** válasza:
bal, lány, 18, hetero
2015. márc. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Na akkor én jövök, nekem a jobboldali karater a szimpatikusabb, először le ócska tragacsoztam azt a c4-et, utána néztem, kategóriáján belül tényleg jó cucc, ráadásul "fillérekért lehet" kapni. Első benyomásom egyébként a kép alapján az volt, hogy na nini bond, ez egy nagy menő, nézem utána peck-et, jajj ez ártatlanabb arcú, inkább őt választanám, mert tényleg olyan gyerek arca van, aki olyan ártatlan mint a ma született bárány és ez a bond csak egy beképzel suttyó hozzá képeszt.

22 éves vagyok és hetero, de valószínű ha "üzletet kötnék" akkor ugyan ez a gondolat menet alapján dönteném el első körbe, hogy ki a szimpatikusabb, azért is kértem, hogy fiú is írjon ha akar, pld a Szondi teszt is hasonló gondolat alapon működik, csak ott betegségek vannak a háttérbe...

Am a játék még nem zárult le.

2015. márc. 15. 08:50
 10/10 anonim ***** válasza:
James Bond, L/19
2015. márc. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!