Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szép csajokra hajtok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szép csajokra hajtok, abból miért következik, hogy nincs önkritikám?

Figyelt kérdés
Igen, tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok 190 magas, és nincs Brad Pitt arcom. És akkor most azt várják, hogy direkt olyan csajokat nézzek ki magamnak, akik nem jönnek be? Igényes vagyok, építem a karrierem, karban tartom magam, akkor miért ne tarthatnám magam annyira, hogy a nekem tetsző nőknél kezdeményezzek?
2015. márc. 15. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
Csúnya férfi csúnya nővel kell éljen.
2015. márc. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
EZ A HELYES GONDOLKODÁS! ERRŐL VAN SZÓ
2015. márc. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 RRR ***** válasza:
100%
a próbát megéri
2015. márc. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1-es, nem írtam hogy csúnya vagyok, nem tudom ezt hol olvastad.
2015. márc. 15. 19:10
 5/9 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy hogy nézel ki. De mielőtt kezdeményeznél egy nőnél, azért azt lehet látni, hogy bejössz-e neki. Ha nem küld pozitív visszajelzéseket, akkor esélyes a visszautasítás, meg az ilyen beszólások.

Egyébként is ízlések és pofonok. Ismerek egész jóképű pasit nagyon kövér nővel, és a srác meg van róla győződve, hogy ez a nő a legszebb a világon.

2015. márc. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-ös, a kezdeményezést úgy értettem, hogy megismerkedem vele, nem azt, hogy megkérdezem, hogy jön-e szobára.
2015. márc. 15. 19:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Van néhány teljesen elszállt nőstény, aki még azt is kikéri magának, ha neki nem tetsző férfi egyáltalán megpróbálkozik vele. Ezeknek kb. annyiba kell venni a véleményét, mint az ágyi poloskákét. Illetve jobb eleve nem próbálkozni ilyen egomán példányokkal.
2015. márc. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt legfeljebb azoktól hallod, akik a negatiiv önképük, vagy a gyávaságuk miatt nem mernek a jó nőknél kezdeményezni.
2015. márc. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok:értettem elsőre is. De ha nem tetszel egy lánynak, akkor lehet, hogy még randira sem akar veled menni, nem gondolod? Szobára én soha nem mentem senkivel elsőre, még akkor sem, ha egyébként tetszett az illető.
2015. márc. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!