Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valoban en szurtam el? Irnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valoban en szurtam el? Irnom kene? Vagy felesleges?

Figyelt kérdés

sziasztok ! netrol osszeismerkedtem egy sraccal es parszor taliztunk o celzott ra h randi de eddig nem tortent semmi koztunk. kedves volt figyelmes meghivott dolgokra de ugy ereztem h ha meseltem vmt nem erdekelte meg olyan folenyeskedo volt mintha magasabb rangu lenne. sokat beszeltunk en is volt h irtam neki. amikot utoljara taliztunk kerdezte h akk talizunk e meg, meg is beszeltuk . az eddigi talikat is nehezen hoztuk ossze mert nagyon elfoglalt , dolgozik, egyetem egyeb dolgok. amit utoljara beszeltunk meg kb egy honapig lemondta folytaba es aznap amikot a helyszint meg az idopontot lefixaltuk par oraval lemondta es nalam betelt a pohar.. nem akadtam ki de leirtam nrki h megertem h eleg elfoglalt de h biztos benne h van e ram ideje meg konk kis regenyt irtam h


magyaran ez igy annyira nem lesz jo, meg hat szarul esett. alig irt ra vmit csak azt h ez nem kifogas.. es azota 1.5 hete nem beszelunk vagyis ugy gondolom h nem nekem kene irnom ha mar ennyit irtam h megbeszelhetnenk , es az o dolga lett vna h ir h mikor talalkozzunk nem ? de neha meg azt gondolon h mivan ha azt hiszi h megsertodtem es en lezartam a dolgot ? de ugyanakkor meg az ha nagyon bejottem vna neki tudott volna ram szanni idot.. vagy mar lehet o meg us lepte a dolgot. mindenki mondja h ne irjak , es szerintem sem az en dolgom, de ugyanakkor szeretnek valaszt kapni h megis mi van ?


19l o 23 f


2015. márc. 16. 09:22
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsi a hibakert tabletrol irok. a masik hogy o kerdezte mindig hogy raerek e xx nap de sose jott ossze vmi oknal fogva.. nem tudom azt is erzem h lehet h rajtam is mulhat h akk irjak de felek h csak beegetem magam
2015. márc. 16. 09:25
 2/3 A kérdező kommentje:
mert anno amikor elkezdtunk talalkozgatni sokat tett ertem csak most amiota ezt irtam ugy erzem elrontodott de ha ennyit se tudunk megbeszelni mi lett vna kesobb? :/ szerintetek irjak annyit h mivan vele meg h kerdeznetek ra h mi van ezzel ? mert en bizok benne h meg mentheto es lehet h jobb lesz a helyzet
2015. márc. 16. 09:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért fontos az, hogy "meghívott dolgokra". Ha fizetteted a dolgaidat, akkor ne csodálkozz, hogy akkor kell ugranod, amikor neki kedve van.

Komolyan nem értem, te is elég felszínes lehetsz

20/L

2015. márc. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!