Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kozeledett felem az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kozeledett felem az egyik csaj, aki tetszik, de a haverjaim szerint nem eleg nepszeru, ilyenkor hogyan kell reagalni?

Figyelt kérdés

En az a tipus vagyok, aki gyakran jar a varosban, hetvegen altalaban mindig megyek valamerre, mert Dj vagyok. Hetkozben az egyik barba szoktam eltolteni par orat...

A csaj pedig az a tipus, aki neha eljar bulizni, de nem jar a barba, ritkan latni maszkalni. Ismeri az itteni embereket, koszono viszonban van veluk, de nem az a nepszeru, hiaba jo csaj. A haverjaim szerint en az a tipus vagyok, akire buknak a csajok, barkit megkaphatnek.


2015. márc. 16. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
nem a nepszeruseg szamit :)
2015. márc. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
úgy,hogy ne a havarjaidra hallgass!ha tetszik a lány,akkor hajrá...nehogy már más döntsön helyetted,vagy eltántorítson!ám az is lehet h a haverjaid irirgykednek,nem tudom!
2015. márc. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Azzal foglalkozz,hogy Te kit akarsz,es a haverok azert szeretik a masikat elhuzni egy Jo csajtol,mert lehet hogy probalkoztak Nala csak nekik nem jott ossze,es ezert nem akarjak hogy a tied legyen.Menj ra a csajra,es erezzetek jol magatokat.Az pedig hogy nem nepszeru,az jelentheti azt is,hogy nem ment at rajta mindenki,ezert ez Jo hir.A masik sajnos a haverok mint Mar elozoleg irtam feltekenysegbo"l probalnak meg lebeszelni rola,ezert kitartonak kell lenned,mert a haverok szeretnek alhireket terjesztgetni,azert hogy ket embert szetvalasszanak.
2015. márc. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ensam skog ***** válasza:
Nem a haverjaid fognak dugni a csajjal. Jobb esetbe. Bár tény, hogy abból még lehet feszültség, hogy te mindig jársz midnen felé ő meg annyira nem akar.
2015. márc. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó dolog ha vannak ez embernek haverjai. De el kell dönteni, hogy mit szeretnél!

A haverokkal szeretnél kézenfogva sétálni, szeretkezni, esetleg családot, vagy inkább a lányt választod?

2015. márc. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!