Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúgy, mit gondoltok az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúgy, mit gondoltok az ilyen lábról? (Kép)

Figyelt kérdés

Nagyon undorító? :/


[link]



2015. márc. 16. 19:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Eléggé.
2015. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát nem néz ki valami jól :/
2015. márc. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Tudja valaki, hogy mit lehet tenni ez ellen? Úgy tudom, ezt nem plasztikázzák :(
2015. márc. 16. 19:15
 4/16 anonim ***** válasza:
edzés.
2015. márc. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én elolvastam az előző válaszokat,és úgy döntöttem,hogy nem nézem meg
2015. márc. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
én a lábfejet meg a lábujjakat szoktam megnézni, nem a térdet
2015. márc. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem hát mert edzeni szoktak! sportolni, amihez nem árt ha nem vagy lusta.


Ha lusta vagy és még futni meg biciklizni sem mész akkor meg is érdemled h ilyenek legyenek.

2015. márc. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Térdet mégis hogy lehet edzeni? Ha tudsz valami biztosat, leírhatnád a gyakorlatokat, mert évek óta hiába edzek, ez nem változik. Amúgy ez nem az én lábam, de a térdemnél kb ugyanilyen görbület van :(
2015. márc. 16. 19:20
 9/16 A kérdező kommentje:
Ez genetika, van amihez puszta futás, biciklizés nem elég...
2015. márc. 16. 19:21
 10/16 anonim ***** válasza:
nem olyan nagy cink. örülj, hogy van lábad. :) sőt nem is olyan rossz eset. Nem olyan feltűnő szerintem. Ha nagyon zavar, tuti hogy meg lehet valahogy műteni. Amúgy meg az edzés sosem árt. :D guggolj sokat és akkor szép feneked, combjaid lesznek, ami sokkal szembetűnőbb, főleg ha full jól néz ki ;) a vádlidra is edzhetnéd és akkor nem lenne olyan feltűnő ez az amúgy semmiség szerintem. Meg szerintem amúgy is lehet az edzéstől feszesebb meg minden akár a térded környékén. Bár erre ne alapozz, ezt csak én gondoltam xd
2015. márc. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!