Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szerettek valakit de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerettek valakit de nem vagytok eggyütt, a hiányával csak nő a szerelmetek is?

Figyelt kérdés
2015. márc. 17. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül.
2015. márc. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A szerelem intenzív úgyis, szerintem nőni nem nő.

Én úgy éltem meg, mint a cigiről való leszokást. Egyik nap alig gondoltam rá, másik nap fogtam a fejem, hogy Istenem mennyire hiányzik. Függ attól is a dolog, hogy beszél-e még a két ember, mennyire keresi a nevét, érdeklődik-e felőle. De ha teljesen kikapcsolja a gondolataiból az ember idővel sikerül túllépni azt hiszem. Akarni kell a felejtést, ha nem akarod felejteni a reménykedés miatt, akkor hosszú ideig elhúzódhat és a szerelem intenzív marad.

2015. márc. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Változó. Van, hogy egyre jobban hiányzik, egyre jobban várom, hogy újra találkozzunk.

De olyan is van, hogy inkább nem gondolok rá, mert fájna. Vagy olyan is van, hogy inkább másra koncentrálok és ilyenkor nagy az esélye, hogy inkább másba szeretek bele, aki mellettem van, akivel együtt lehetek normálisan.

2015. márc. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!