Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan készítmény, amivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan készítmény, amivel csökkenthető az ún. szerelemhormon (PEA)? Kezdek megbolondulni.

Figyelt kérdés

2015. márc. 17. 13:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
A szerelem teljesen normális :P Pont az ilyen készítményektől bolondulnál meg!
2015. márc. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Szerelemhormon onmagaban nem letezik

az oxitocin valtja ki a kotodes erzeset (es a tejtermelest:D)

a lelki tuggoseg viszont nem hormonalis...


mi a panasz egyaltalan?

2015. márc. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Mi az a PEA? Minek a rövidítése?
2015. márc. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Alkohol.
2015. márc. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Akkor az oxitocin-t hogyan lehet csökkenteni?


Az a problémám, hogy állandóan csak a nők járnak a fejemben, és ezt szeretném megszüntetni. Nem kifejezetten a nemi vágy, inkább az érzelmek hiányoznak, ugyanis rendszeresen járok prostikhoz.


A keressek magamnak egy barátnőt, és hasonló kommentelők kíméljenek. Csak a kérdésre válaszoljatok.

2015. márc. 17. 14:11
 6/24 A kérdező kommentje:
A rokkant emberek, hogyan oldják ezt meg? Biztos van valami rá, ami ezt a vágyat csökkenti.
2015. márc. 17. 14:16
 7/24 anonim ***** válasza:
Hülye kérdésre csak hülye választ lehet adni.Ha a normálisból meg nem kérsz akkor old meg magad!
2015. márc. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Ez miért hülye kérdés??? Szerintem teljesen normális.

De kíváncsi vagyok a te normális válaszodra is.

2015. márc. 17. 14:59
 9/24 anonim ***** válasza:

Rokkant emberek? Milyen rokkant emberek?


amiről te beszélsz annak köze sincs a szerelemhez... ez lelki függőség, nem hormonális túltengés (hacsak nem számoljuk a kanosságot, az sima kasztrálással kezelhető)

2015. márc. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Már miért ne lenne köze?


Szerinted pl. egy 20 éves férfi, akinek nincsenek lábai, akkor nincsenek érzései se? És itt most nem a nemi vágyról van szó. Az én esetemben sem. Ha kanos vagyok akkor itt van a jobb kezem, vagy akár egy prosti.


Nem igazán értem, hogy mi ez a lelki függőség.

Szerintem ilyen dolog nem létezik, mivel lélek sincs.


Minden dolog, amit érez az ember, csak kémia, biológia, fizika, matematika. Semmi több. És ezeket a dolgokat, igen is lehet befolyásolni megfelelő gyógyszerekkel.


Csak még nem találtam rá. Azért is kérdeztem, hogy nincs-e valakinek akár csak tippje. Van egy olyan érzésem, hogy nem vagyok egyedül ebben a helyzetben. Nagyon nem.

2015. márc. 17. 15:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!