Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeret még mindig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeret még mindig?

Figyelt kérdés
Az osztálytársam szerelmes belém. Én nem adok rá okot nem beszélek vele nem teszek olyan megjegyzéseket, de ő szeret. Néha volt, hogy még bunkó is voltam vele, de miért szeret még mindig?

2015. márc. 17. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
mert annak ellenére szeret, hogy akármilyen vagy...meg kéne becsülni az ilyen embert, nem pedig bukózni vele. Később még vissza fogod sírni.
2015. márc. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert a remény hal meg utoljára. :)

Én is így vagyok egy sráccal, sajnos nem tudom viszonozni az érzéseit, és már egy éve szerelmes belém, pedig egy csomó csajnak bejön meg járnának is vele.

2015. márc. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Hát, én most így vagyok csak pont a másik oldalon (szóval é vagyok vkibe szerelmes, aki nem belém). Az biztos, hogy attól, hogy te bunkó vagy vele vagy ilyesmi, nem fog elmúlni ez az érzés. Nagyon megsérted vele, de attól még nem fog kiszeretni belőled. A bunkózást pedig hagyd, mert neki is van lelke, és hidd el, ha valaki olyan bánt meg, akit szeretsz, az piszkosul fáj. Inkább legyél vele megértő(ne vidd túlzásba) és gondolkodj el azon, hogy Ő egy érték, akire bármikor számíthatsz, és valaki, aki szeret téged.
2015. márc. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Barátkozz vele és becsüld meg mert az ilyen ember sokat ér:))
2015. márc. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Örülj neki, hogy valaki szeret (bárcsak velem is így lenne)és ne bunkózz vele mert biztos nem érdemli meg!
2015. márc. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én pont abban a helyzetben vagyok min az aki beléd esett.

Szerintem nem tud róla az illető hogy belé zúgtam de el akarom felejteni de nem megy .

Ő is bunkó volt velem ami nagyon fájt és tönkretett.

2015. márc. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Jah, én is voltam a másik helyzetben. A fiú olyan bunkó volt, annyira sokat szólogatott be és annyira sokszor bántott meg,hogy ezt tette velem:

- bulimia ( nem hánytattam magam, hanem egész egyszerűen nem ettem napokig)

- depresszió

- önbizalomhiány

- öngyilkos gondolatok

Most ott tartok, hogy néha minden ok nélkül elsírom magam, de úgy bőgök, mintha valami óriási baj történt volna.

Úgyhogy kérlek fejezd be a bunkózást, mert tényleg tönkre fogod tenni szegényt!

2015. márc. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is fix olyan helyzetben vagyok mint a kedves kérdező, csak sajnos én a fiú vagyok, aki nem bírja kiverni a fejéből az a lányt, és csak szenvedek minden nap :(
2015. márc. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!