Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem, kihasználtak. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem, kihasználtak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van a sulinkban egy végzős srác, akinek sok barátnője volt már. Persze jól néz ki, így sok mindenkinek tetszik, nekem is... Biztos, hogy észrevette, hogy bejön nekem, mert buliba odajött, és mondta, hogy "zavarba jövök a nézésedtől", és táncoltunk, majd meg is csókolt úgy hétszer... Mindenki mondta, hogy ne fűzzek hozzá reményeket, csak trófea vagyok neki, de hát...szeretem. Aztán azóta se keres, ma pedig egy másik lánnyal láttam. Mit tegyek? 17/L
2015. márc. 17. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Mondjuk lepj tovabb, felejtsd el.
2015. márc. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem használtak ki, legalább volt annyi a srácban, hogy őszintén elmondta, amit gondol. Tudom, sablon, de az idő majd segít, sportolj, menj a szabadba, úgyis itt van a jó idő.
2015. márc. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Lépj túl rajta, és legközelebb legyen tartásod, ne ugorj rögtön a nyakába egy ilyen szerencsétlennek.
2015. márc. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
megérdemled ha tudtad is róla h ő az iskola kanja :D
2015. márc. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Hát, megmondta, hogy csak kaland voltál neki. Sajnos ebbe bele kell törődni. De hidd el, jobbat érdemelsz nála :)
2015. márc. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Első csókom volt pedig :( Köszönöm a válaszokat!
2015. márc. 17. 21:01
 7/9 anonim ***** válasza:
19%
Most ebben mi a különleges? A csajok többsége úgyis ezt csinálja, akkor meg ne nyafogjatok, hogy ti is csak egy trófea vagytok a sorban, ha nem akartok lemaradni a nagy kanokról. Az értelmesebbje tanul a saját hibájából, kérdés, hogy te ebbe a csoportba akarsz-e tartozni.
2015. márc. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Buliba gyakori az ilyesmi, az alkohol feloldja a gátlásokat, én tapasztaltam már olyat, hogy egy srác egy este alatt 3-4 csajt smárolt le egymás után tánc közben... Mostmár tudod: nem egy buliban fognak hosszútávú szándékkal megkörnyékezni.
2015. márc. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem nem egy trófea voltál, csak "alkalmi szórakozás" amiben a pozitívum az, hogy nem tarthat különösen rondának, ha rádmászott...
2015. márc. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!