Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik mellbimbóm lentebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik mellbimbóm lentebb van mint a másik. Miért van ez? Valakinek van még így? én elég cikinek érzem.

Figyelt kérdés
2015. márc. 18. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Senkinek sem teljesen ugyanolyan a két melle. mindig van valami különbség.
2015. márc. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy az egyik cicid is nagyobb, mint a másik, ahogyan az egyik lábfejünk is nagyobb és nekünk pasiknak az egyik golyónk is lejjebb van, mint a másik, ráadásul hülyén nézünk ki, ha az arcunk bármely felét tükrözzük a másik oldalra.


Szóval ez úgy alakult, hogy nem vagyunk szimmetrikusak. Nehéz volt megszoknom nekem is.

2015. márc. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat. valamennyirb megnyugodtam..
2015. márc. 18. 21:37
 4/7 anonim ***** válasza:
A pasiknak azért van lejjebb az egyik golyójuk, hogy kényelmesebben le tudjanak ülni. Éljen az evolúció :)
2015. márc. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ezt a leülős dolgot nem értem, próbálgatom :D de hiszek neked :D


pacsi :D

2015. márc. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
AZ emberi test asszimetrikus.minden no"nem az egyik melle lejjebb van mint a masik.
2015. márc. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én eddig azt hittem, hogy azért van lejjebb, hogy így erősebben csapkodja a nő fenekét szex közben. Mindig tanulunk valami újat.
2015. márc. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!