Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretné a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretné a barátnőm, hogy hízzak, ha már így is dagadt vagyok?

Figyelt kérdés

Van rajtam felesleg így is, 176cm/84 kiló vagyok. A barátnőm az utóbbi időben nemcsak modnogatja, hogy jobb lenne, ha még húsosabb lennék, hanem elkezdtem tőle sütit, stb... ajándékokat kapni...


Miért?


2015. márc. 19. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Felhízlal aztán meg fog enni.
2015. márc. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet köze hozzá, hogy ő is dundibb?
2015. márc. 19. 14:44
 3/9 anonim ***** válasza:
:):):) ennyi, ez egy jó asszony,vedd feleségül
2015. márc. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
dagadt disznókra bukik, és utána le akar téged vágni, mint egy sertést
2015. márc. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok? :D :)
2015. márc. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért ha majd egyszer vmi ürüggyel be akar csalogatni téged a kemence szájába, gondold meg kétszer mit teszel
2015. márc. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondolom szereti a hasát, nem akar fogyni, ezért inkább tégedet is testesebbre akar formálni, hogy ne kérhesd számon rajta túlzott teltségét, jobb testű csajoktól pedig nem kelljen tartani mint konkurencia, mert náluk dagadtan labdába se rúghatsz.
2015. márc. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én kb 5-6 centivel vagyok alacsonyabb nálad és ugyanolyan tömeg körül vagyok, mint te.

Ha vannak izmaid is, és nem egy nagy pudingos zacskó a tested, akkor nem sok .

Ha nem vagy kicsit se izmos, akkor sok.

Lehet hogy azt akarja, ami neki jobban tetszik.

2015. márc. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez az alkat tetszik neki. Az én párom 170 cm, 90 kg és még így sem bánnám, ha felszedne néhány kilót. :)
2015. márc. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!