Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szeressem meg a fiúkat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressem meg a fiúkat?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, de nem érdekelnek a fiúk (semmilyen értelemben). Állítólag leszbikus vagyok, mivel csak a lányok jönnek be. Úgy érzem, ez megakadályoz abban, hogy normális életet élhessek...

Létezik valamilyen módszer arra, hogy hetero legyek? Ha nem gondolok a saját nememre, egy idő után a fiúk fognak érdekelni?



2015. márc. 19. 14:54
1 2
 1/19 K. Isti ***** válasza:
11%

Ja, ha nem tudják, hogy lezbi vagy

És lehet, hogy fiatal vagy azért nem tetszenek még

2015. márc. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag nem igazán van "gyógyszer" vagy "gyógymód" a szexuális orientáció ellen. Vszinű fel kell válallni a dolgot, persze heteroként én könnyen dumálok..
2015. márc. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
20%
Megpróbálok segíteni. Találkozunk?
2015. márc. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
3: Persze, hogy egy kanos, 60-as éveiben járó öregember megerőszakoljon... Kösz, azért ennyire én sem vagyok naiv. -.-"
2015. márc. 19. 15:14
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nincs más megoldás, „gyógymód " meg főleg nincs, minthogy elfogadd önmagad. A homoszexualitás egyáltalán nem betegsèg, nem kell szègyenkezned miatta, hisz' ez a szexuális identitásod. Teljesen jogos, ha eleinte fèlsz a gondolattól, hogy könnyen kitudódhat. Csak azok előtt vállald fel, akik feltètlen bizalmadat èlvezik. Ha mègis tagadod, akkor az azt jelenti, hogy nem vagy kèpes szembenèzni önmagaddal. Nem kell mindenkinek megtudni, hogy kihez s hogyan vonzódsz. Ne akarj más lenni, mint aki vagy. Nem attól fognak jobban elfogadni a társaid, ha gyökerestül megváltoztatod magad, hanem megpróbálsz nyitni felèjük, segítőkèsz, megèrtő ès elfogadó vagy velük.

15/L(bi)

2015. márc. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
17%
nincs konkrét mód de ha egyszer találkozol egy nagyon helyes fiúval akkor lehet, hogy meggondolod magad
2015. márc. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd el önmagad!

Azt, hogy melyik nemhez vonzódsz, nem lehet akarattal megváltoztatni. Te ilyen vagy, így kell elfogadni, és ne akard magad becsapni soha... Ha a lányok jobban tetszenek, akkor ez van :)

2015. márc. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2015. márc. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Mi számít normális életnek? :D


Bármilyen is az orientációd, ne nyomd el, kezdd el szépen lassan feldolgozni a dolgot.....utána sokkal jobb lesz :)


21/L

2015. márc. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
14 (reménykedem benne, hogy csak a hormonok miatt nem tudom szeretni az ellenkező nemet)
2015. márc. 20. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!