Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szétkarmolom a combom és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szétkarmolom a combom és a karom, akkor abból lehet bajom?

Figyelt kérdés

Körzővel szétkarmoltam a combom és a karomat is elég rendesen. Most fáj, de megérdemlem. Tegnap este csináltam. Lehet ebből bajom?


Kérlek ne gyertek azzal hogy milyen hülye vagyok, miért csinálok ilyen baromságokat, mert tudom hogy az volt, és ha bajom lesz belőle akkor már meg is bántam nagyon. De borzalmasan rosszul éreztem magam, és nem tudtam mit tenni, annyira csinálni akartam valamit magammal.

Légyszíves segítsetek.....nem bírom :(


2015. márc. 19. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

egyrészt, igen lehet belőle bajod, nem biztos de van rá esély

másrészt, nincs semmi olyan dolog ami miatt megérdemelnéd hogy bántsad magad

szóval mindenképp állj le vele

2015. márc. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért érdemelted meg? Mit csináltál?
2015. márc. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nem hinném hogy én csináltam bármit is

inkább nekem okoztak ismét fájdalmat, és én meg hagytam hogy fájdalmat okozzanak, mert megint hittem bizonyos embereknek.....

2015. márc. 19. 18:01
 4/11 anonim ***** válasza:
és azért bántod magad mert más bánt?
2015. márc. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

azért is

meg mert nekem soha nem jön össze semmi

szerencsétlen vagyok

2015. márc. 19. 18:05
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy az.

Mindenkinek vannak rosszabb napjai. Emiatt ne bántsd magad, sőt semmi miatt sem:)

2015. márc. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne tedd tobbet.

Vagdostam magam sokaig. De hidd el ez hosszu tavon nem jo. Amikor a szuleim rajottek, tonkretettem mindent. Szornyu volt. Ne tegyel tobbet kart magadban. Inkabb ha masnak nem tudsz, irj ram. Hamar eluralkodik ez a dolog rajtad.

Legy eros. Ajanlom Demi Lovato filmjet. Tanulsagos.

2015. márc. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Dont bí szó sztyupid!
2015. márc. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pisiszexnél csípni fogja az embertelen mennyiségű húgy. Szóval ha tervezel olyat mostanában, akkor kár volt.
2015. márc. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gondolom nem volt steril a korzod, az okozhat gondot. Egyebkent tenyleg ne csinald. En is vagtam magam, szerencsere egyaltalan nem latszanak a hegek, de te lehet hogy nem leszel ilyen szerencses.
2015. márc. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!