Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha egy 23 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy 23 éves srác fogdossa a 15 éves barátnője mellét csókolózás közben pólón keresztül, az gáz?

Figyelt kérdés
Nem durva egy kicsit szerintetek? Ennyi idősen ilyesmit csinálni, korkülönbségről meg nem is beszélve meg ilyenek.

2015. márc. 19. 18:54
1 2
 1/15 anonim válasza:
82%
csak nem írigy vagy? :)
2015. márc. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem az nagyobb gáz hogy 23 évesen 15 évesekre hajt...
2015. márc. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Talán hátratett kézzel kellene csókolóznia?
2015. márc. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

hát nézd, én már csesztem el korkülönbséges hülye elméletek miatt. 1-2év és kész nő lesz a csaj. ezért nem kel eldobni. egy lányak pedig jol esik ha sexuálisan vonzódnak hozzá. ha nem látja senki ak a fiú meg nagyon jol teszi h cickózik. ha hozzá tud jutni akkor tegyen így mindennap!


// melleket mindenkinek!!!

2015. márc. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok irigy, csak egy kicsit fura, az ember számára egy kicsikét elfogadhatatlannak tűnik ez az egész (az én nézőpontom szerint).
2015. márc. 19. 18:57
 6/15 anonim ***** válasza:
39%
Illetlen a csajra nézve, pl buszmegállóban - majdnem megcsinálják,tehát a csajt fogják k-nak nézni a pasit csak bunkónak.
2015. márc. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

persze, minden nő kuva, aki nem velem kefél:D


ha egy pasi fogdossa a barátnője mellét, azzal nincs baj, ha a csaj megengedte

alapvetően a kor- (és főleg a világ)különbség okoz problémát, mellfogdosástól függetlenül mit keres egy felnőtt férfi egy gyereknél? jó.. költői kérdés, én is tudom mit keres... de.. na..:D

2015. márc. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem buszmegben, hanem ugy ha kettesben vannak, vsn bennük annyi tisztelet v önismeret, h nem a többi ember előtt csinálják.
2015. márc. 19. 18:59
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha zavar hogy a pasid ezt ,,pasid'' ezt csinálja akkor mond meg neki
2015. márc. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

jahátakkormeg...

ez kb olyan mint a melegek... nekem aztán tökmindegy mit csinálnak kettesben.. ha mindkét fél kedvét leli benne, hát csinálja, mutogatni nem kell:D (ez amúgy minden típusú kapcsolatra igaz)


továbbra sem értelmes, hogy egy felnőtt egy gyerekkel kezdjen, de ezvan.. én mindenesetre 23 évesen szégyellném, hogy ennyi idős a barátnőm...

2015. márc. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!