Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelent? Ugye, nem kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Ugye, nem kell fizetnem? És honnan tudta, hogy magyar vagyok?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból rámentem a slutroulettelive.com-ra, és megnéztem három különböző nő "webkameraadását" néhány másodperc erejéig.

Nekem nincs webkamerám, sem pedig mikrofonom, tehát gyakorlatilag semmit sem tudhat rólam a másik fél. Mégis, ezt írta az egyik lány: "you're a gorgeous hun", pedig ő talán angol, vagy amerikai, tehát elméletileg még csak nem is feltételezhette volna, hogy magyar vagyok.

Ami még aggaszt, hogy ki volt írva a képernyő aljába, hogy "gold show", és valahol mellette: "13 $". Ez azt jelenti, hogy fizetnem kellett volna? (Nem láttam semmilyen kitöltendő "számlarészt", és nem is vetkőzött le a hölgy, csak illegette magát, és valamit beszélt angolul.)


2015. márc. 20. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A "hun" egy szleng angolban, azt jelenti, hogy "édes". Nem kell fizetned, mégis hogy hajtanák be rajtad? Kiküldik a csekket az IP címed alapján vagy mi?
2015. márc. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Marketing, a "hun" pedig a honey, hunnie rövidítése, nem arra írta, hogy magyar vagy...
2015. márc. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez ugy van ilyenkor, hogy IP cim alapjan bemernek, es kuldenek szamlat, ha felszolitasra sem fizeted be akkor meg atadjak valamelyik kintlevoseggel foglalkozo cegnek. Ne aggodj nezzed nyugodtan majd a szamlaval kell fizetni. Tudom mert ilyennel foglalkoztam...
2015. márc. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

13:43


Remélem, nincs igazad. Csak néhány másodpercig voltam fent az adott lánynál, és nem mutatott meg magából semmit sem.

2015. márc. 20. 13:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne fossál már, nincs olyan, hogy felmész egy oldalra és egyből fizetned kell. Ilyen oldalakra amúgy is regisztrálni kell, megadni a bankkártyád adatait, amivel krediteket vásárolhatsz. Gondolom ezeket nem tetted meg véletlenül. Különben is mit gondolsz, ha például valaki beül egy internet kávézóba és ott néz ilyeneket, akkor majd a kávézónak kiküldik a számlákat? A #3-as válaszoló csak trollkodott gondolom.
2015. márc. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

13:50


Regisztráltam, de nem adtam meg bankkártyaadatokat.

2015. márc. 20. 13:52
 7/8 anonim ***** válasza:
"Nekem nincs webkamerám, sem pedig mikrofonom, tehát gyakorlatilag semmit sem tudhat rólam a másik fél." Az internet nem így működik. Amúgy köszönöm, jót nevettem.
2015. márc. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az első két hozzászóló szépen leírta, a többiek csak viccelődnek veled. "hun" az édes, és az ilyen fizetős oldalakon csak bankkártya adatok megadásával lehet rendes műsort nézni, nem küldenek számlát. Amikor a csajszik "illegetik" magukat, az ingyenes beetetés, hogy minél több embert vegyenek rá a fizetős részre, ahol látsz is valami érdekeset.
2015. márc. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!