Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Mit csináltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Mit csináltok hogy a fiú minnél később menjen el? 17/L

Figyelt kérdés
gondolok itt pózra vagy bármire

2015. márc. 20. 16:21
 1/8 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
46%
Ha csúnya vagy, ez a kérdés megoldott. :D
2015. márc. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Annál jobb minél többször elmész.
2015. márc. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bezárom a szekrénybe
2015. márc. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnos azt csak a pasi tudja irányítani. Annyit tehetsz, hogy ha érzed, hogy lassítana, vagy kihúzná, akkor nem ellenkezel. Lehet, hogy azért csinálja, hogy tovább bírja.


Ja, és nem árt ha finoman jelzed neki hogy igyekezzen tovább húzni. Lehet, hogy azért olyan gyors, mert észre sem veszi, hogy neked hosszabb idő kellene.

2015. márc. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem az hogy én nem mennék el mivel én 2-3 perc múlva elélvezek de többször akarok és ezért kérdem
2015. márc. 20. 16:26
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha először szopsz neki, élvezésig, akkor másodszorra tovább bírja. De igazából gyakorlás kérdése. És hát persze nyalhat is neked, többször is. Én szoktam. F.
2015. márc. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Neki is annál jobb ha utána is feláll neki.
2015. márc. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ha olyan gyorsan elmesz,akkor csak a baratodnak kell kitartoan tomni.
2015. márc. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!