Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te eldobnád az életedet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te eldobnád az életedet magadtól? Mi tarthatna vissza?

Figyelt kérdés
Az a par pillanatnyi orom?
2015. márc. 20. 23:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szia. Semmi pénzért nem dobnám el, bármilyen szar is! Ha úgy érzed, segítségre lenne szükséged, hívd a krízishelyzetben lévőknek rendszeresített, ingyenesen hívható 116-123, vagy 06 80 820 111 telefonszámot!
2015. márc. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem ölném meg magam. Piszok szar amikor az életem egy adott része romokban hever, ugyanakkor az életem más területein mindig vannak apró sikerek és ezek miatt is jutok egyre előrébb..
2015. márc. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Első bármennyit,bármiről lehet velük beszélni?
2015. márc. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Az élet maga öröm sokasága....

Aki ezt nem látja át, az hívja a fenti számokat!

Súlyos eset(!), de megmenthető, ha ő is akarja.

Olyan soha nincs, hogy most vége... csak ha az élet is akarja.


He beszélgetni szeretnél, nyugodtan írj rám, életvidám vagyok eléggé!

2015. márc. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Persze, azért vannak.
2015. márc. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Leginkább az, hogy nem tudok mondani tiszta, gyors, biztos, és másokat nem zavaró módszert. Egyszerre a négy legyen. A kötél például nem biztos, és nem is feltétlen gyors, a vonat mocskos és másokat zavar, a kés mocskos, lassú és nem biztos..
2015. márc. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Soha! Amíg élsz, addig ha bármilyen rossz is minden, megvan az esélyed egy jobb életre!
2015. márc. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Vannak nagyon jó mérgek.
2015. márc. 21. 00:05
 9/19 anonim ***** válasza:
Első:Cool köszi a választ! Kérdező: Nem, gondolkodtam már párszor rajta(gondolom mindenkinek van egy ilyen pontja az életben.), de látni akarok sok mindent. Ráadásul nem hiszek a túlvilágban, ezért ezt az egy életet mindenképp kiakarom használni.
2015. márc. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Igen, el. És gyűlölöm azokat, akik nem hagyták. Nincs fontosabb annál, minthogy egy ember megőrizze önmagát. Élni az életért, magáért, egyszerűen felesleges.
2015. márc. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!