Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, nok! Ti kezdemenyeznet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nok! Ti kezdemenyeznetek egy olyan pasinal, akit korulzsongnak a csajok?

Figyelt kérdés

Mielott barki is megvadolna nem azert erdekel, mert nepszeru, sot sokkal jobban orulnek, ha nem lenne az.

GOndoltam, hogy kezdemenyezek nala, ha nem mas beszelgetest, rairok a neten.

De miutan kicsit jobban utananeztem a facebookojan, azt vettem eszre, hogy a nok folyton irogatnak neki a kepei ala, hogy jo pasi vagy, jol nezel ki, nem rossz, es tarsait. Valamint hulyeskednek vele, amire o reagal is.

Tudom, hogy szinte barkit le tud venni a labarol, es elvezi, hogy nepszeru.


2015. márc. 21. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyd a p'csába. Itt vagyok én, Én nem vagyok népszerű. :D
2015. márc. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 piriiiii ***** válasza:

Olyan pasinál kezdeményezek, akit érdemesnek gondolok rá, tök mindegy, hogy mennyire van körülrajongva. Bár körülrajongottság esetében fennáll az egoizmus és az egészségtelen önkép kialakulása...

De azért én adok esélyt mindenkinek.

2015. márc. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A nők csak az ilyen pasik után nyáladzanak és kezdeményeznek,akiket körülrajong még másik 500 is...
2015. márc. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!