Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsókolt a saját bátyám!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókolt a saját bátyám! Mit kezdjek most?

Figyelt kérdés

Mielőtt jönnének a "kamuvagy" kommenthuszárok, ez megtörtént, és éppen eléggé kétségbe vagyok esve.

Szóval 17 éves lány vagyok, a bátyám 19. Imádjuk egymást, mindig nagyon jó volt a viszonyunk, sosem titkolóztunk egymás előtt. Ez az egész tegnap történt, este, vagyis inkább éjszaka átmentem a szobájába, mert nem tudtam aludni, még ébren volt, filmezett, szóval bekapcsolódtam. Dumáltunk, meg hülyültünk, tök jól elvoltunk, mint két normális testvér, azon kívül, hogy egyszer csak gondolt egyet, és lesmárolt, de úgy igazán, nyelvesen. Sokkot kaptam, egy percig megszólalni sem tudtam, aztán valahogy elnyöszörögtem, hogy ez mi volt, csak annyit mondott, hogy szörnyen sajnálja, de van szeme, és egyszerűen beindította, ahogy rámnézett (oké, nem voltam túlöltözve, egy trikó meg egy tanga volt rajtam, de rajta meg csak egy boxer, mégsem ugrottam rá...). Láttam rajta, hogy tényleg megbánta, de ezzel ott nem tudtam mit kezdeni, visszamásztam a saját szobámba, bár egész éjjel nem aludtam, csak agyaltam...

(Szerencsére) reggel nem találtam itthon, nagyon rossz kedvem volt egész nap, de a szüleim előtt próbáltam leplezni. A bátyámról annyit kell tudni, hogy amúgy jól néz ki, ha nem a tesóm lenne, biztos hogy tetszene, de az, szóval innentől meghalt a dolog.

Fogalmam sincs, mitévő legyek. A szüleinknek nem akarom elmondani, semmiképpen se, de nem tudom, mit tegyek, félek, hogy ezzel teljesen tönkremegy a kapcsolatunk, mert ezt már nem lehet nem megtörténtté tenni...


2015. márc. 21. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Véletlenül nem a te kérdésed volt korábban, hogy :

- Ciki-e ha ha néha a bátyámmal összebújva alszunk ?

ott is 17l és 19f volt a két főhős...

2015. márc. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha megbánta nem lesz ilyen több.Szerintem felejsd el.
2015. márc. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az nem az enyém volt az a kérdés.

Az olyan privatban bombázok, hogy "engem lepippanthatsz" meg hasonlók meg hagyjanak békén, köszi

2015. márc. 21. 16:52
 4/5 anonim ***** válasza:
huuu szerintem mindenképp beszéld meg vele! Hiszen ez nem normális dolog
2015. márc. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 opened paradise ***** válasza:
Beszéld meg vele,hogy ez beteg dolog,felejtse el és egy ideig ne mászkálj előtte tangában.
2015. márc. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!