Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szerelmes volt belém?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes volt belém?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel októberben ismerkedtem meg. Szinte minden nap rám írt, de csak általános dolgokról beszélgettünk. Amikor meglátta, hogy elérhető vagyok, rögtön írt. Egészen decemberig ment ez, közben küldözgetett szíveket, meg félreérthetetlen zenéket ( szerelmes szám). Elhívott moziba ( gondolom randinak szánta), de nem mentem el, és ekkor megromlott a viszonyunk.

Már nem keresett, csak ha összefutottunk valahol, akkor ölelgetett, meg szomorú volt, szájra puszi stb, de írni már nem írt.

Azóta is gyakran találkozunk, már nem úgy tűnik, mintha haragudna, és már háromszor csókolóztunk, meg úgy viselkedünk, mintha együtt lennénk, de nem tudom, hogy akar e valamit.


2015. márc. 22. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, és még most is az, lehet kiváncsi,hogy ha ő nem keres te keresed-e
2015. márc. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, bejössz neki, akar valamit, de ne játssz így vele egyikőtöknek sem lesz jó
2015. márc. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kommunikáció!!!!

A jó Isten többek között azért teremtett szájat az embernek, hogy beszéljen rajta!

Azt veszem észre itt (GYIK), hogy képtelenek az emberek megbeszélni egymással a problémákat! No meg a jó dolgokat is!

2015. márc. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne használd ki...
2015. márc. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is igen.
2015. márc. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem játszok vele.Én szeretnék a barátnője lenni, de nem is keres, még így sem, hogy "kibékültünk".
2015. márc. 22. 12:00
 7/7 anonim ***** válasza:
miért nem mentél el vele moziba? meg miért nem keresed te? fordított helyzetben te mit csinálnál? naugye
2015. márc. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!