Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az nagyon gáz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az nagyon gáz ha még nem csókolóztam?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok(lány) és szinte az összes barátomnak van pasija meg mindig csak csókolóznak mindenki szeme láttára, nállam meg sehol semmi!! És tök cikinek érezm, hogy ott csókolóznak mellettem és én csak ott állok!! Eléggé nyomasztó!! Szerintetek nagyon gáz?? Habár nem is vagyok egy szépség, csunya se csak kicsid duci, de akkor is!!:/

2015. márc. 22. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
14 éves vagyok(lány)..... eddig olvastam....NEM
2015. márc. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%

"duci"

Már értem...

2015. márc. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mennyire duci? Írj magadról!
2015. márc. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem gáz. az utcán meglátok egy 14 éves párt ahogy nyalják egymást az utcán.. hát nem mondom el mi a véleményem. nem baj ha csókolóznak meg szeretgetik egymást, de lehet h erre nem mindenki kíváncsi.
2015. márc. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nem
2015. márc. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!! :D Hát magamrol annyit h olyan vállig érő fekete hajam van, szerdán lettem szeüveges, kövérnek nem mondom magam, mert nem vagyok az, csak egy kicsit duci, de fogyózok ugyhogy már remélhetőleg az se leszek sokáig!! :D Meg lehetek olyan 170 cm magas, ugyhpogy alacsony se vagyok!!
2015. márc. 22. 16:44
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!! :D Hát magamrol annyit h olyan vállig érő fekete hajam van, szerdán lettem szemüveges, kövérnek nem mondom magam, mert nem vagyok az, csak egy kicsit duci, de fogyózok ugyhogy már remélhetőleg az se leszek sokáig!! :D Meg lehetek olyan 170 cm magas, ugyhogy alacsony se vagyok!!
2015. márc. 22. 16:45
 8/10 anonim ***** válasza:
12 vagyok van pasim de azt se mondom hogy ciki mert az osztályom felének nincs pasija/csaja. Ja és még azt hogy most járhatok úgy 170 centi körül én is és én is egy kicsit ducibb vagyok! :D úgyhogy sztem nem ciki
2015. márc. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem Nem ciki!
2015. márc. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki, hidd el van aki értékeli hogy neked még van tartásod. :)

Fogyózni ne fogyózz, inkább sportolj többet és egyél egészséges kajákat, de ne fogyózz! És mosolyogj sokat. Ne téged válasszanak ki, hanem te válaszd ki azt, akivel majd csókolózni akarsz!

2015. máj. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!