Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan csaj aki szereto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan csaj aki szeretot, , jatszott/jatszik''?

Figyelt kérdés

(nem nos ferfi szeretojere gondolok):D

mi volt az elvarasotok?

jol ereztetek magatokat igy?


2010. febr. 16. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen voltam ilyen státuszban. :( Nem jó. Az elvárás csak annyi volt, hogy ő keresett amikor erre járt ahol én lakom. Szóval más megye más város. Így a barátnője/ élettársa nem tudta, hogy vagyok. Nekem nem is szabadott őt keresni. Ja még a részemről csak annyi volt, hogy időben kellett szólnia mikor jön. Nem is volt sokáig ez így. Kiléptem egy idő után. Jött nekem egy normális kapcsolat.
2010. febr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve volt egy fiú,akivel csak este,kocsiban,éjjel vitt,reggel hozott haza.Kötöttségek nélküli szex volt.Én élveztem.Pont azért,mert nem volt benne semmi kötelezettség.Mondjuk alapvetően nem én akartam,hogy így alakuljon,de mégis így történt,ő ezt akarta csak.Én meg belementem,talán kíváncsiságból.
2010. febr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

igen, a mostani párom távkapcsolatban volt régen egy másik lánnyal, mikor elkezdtünk egymásra találni... még nem jártak régóta, és ritkán találkoztak, velem meg minden nap együtt volt, szóval egy hónap hezitálás után rájött, hogy én vagyok az igazi, mindent kitálalt a barátnőjének, bocsánatot kért, elhagyta és engem választott...azóta is együtt vagyunk(3 éve) és a nyáron már eljegyzésünk lesz :) szóval elsülhet szerencsésen a dolog (már akinek), de nagyon rossz érzés, mikor csak másodrangú titok vagy, és nem az első, a hivatalos, az "igazi" párja valakinek...én sokáig könyörögtem, h válasszon végre kettőnk között, de már annyira szerelmes voltam,hogy talán bele is őrülök,ha nem engem választ...


21/L

2010. febr. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!