Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy aki kedves, az unalmas, aki viszont bunkó annak mindent elnéznek?

Figyelt kérdés

Van, aki veri a barátnőjét, van, aki megalázza, ennek ellenére szeretik őket. Itt az oldalon is hihetetlen sok problémával kapcsolatosan tesznek fel kérdést. A legtöbbször a pasi semmibe veszi a nőt, megalázza, de nő még könyörögne azért, hogy vele maradjon.

Viszont a kedvesebb fiúkkal vagy lekezelőek a lányok, vagy beteszik barátzónába, mert nem elég érdekes...

Eléggé elfajzott egy társadalomban élünk, nem gondoljátok?



2015. márc. 24. 14:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%

A talpnyaló fiúk nem elég férfiasak.

Nekünk egy határozott férfi kell, kemény farokkal nem egy inas, aki tapsra megdícséri a hajunkat.

2015. márc. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a lányok tényleg ekkora fogalom vagy nem is tudom milyen zavarban élnek. Aki elsőre kedves, az ugyanúgy helyén tudja kezelni a dolgokat, csak egyszerűen van még benne némi alázat a másik ember iránt. Ez nem talpnyalás, egyszerű gesztus és kész.
2015. márc. 24. 14:41
 3/13 anonim ***** válasza:
4%

Vagy keress magadnak csúnya lányt, vagy legyél férfi és ne itt vernyogj a nők miatt.

Első voltam.

2015. márc. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Először definiáltd nekem a férfit! Mit értesz alatta.
2015. márc. 24. 14:47
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
A Vágy villamosában volt hasonló. Ott is Stanley egy dűrhő nagy állat, meg is veri a feleségét, de az mindig megbocsátja neki...
2015. márc. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem ennek az okát keresd még valamikor az őskorban. Az a pasi aki kedves gyengének tűnik, ergo nem tudja megvédeni a nőt és gyermekeket, nem ad biztonságérzetet.

Míg a férfi aki határozott és erős az meg ennek az ellenkezőjét sugározza. Ez nem atomfizika csak gondolkodnod kéne.

Az más dolog hogy ennek ma már semmi alapja, a nők csak a férfias férfit találják vonzónak és ez mindig így is lesz. Ez nem elfajzott társadalom...



Egyébként hogy saját példával jöjjek, randiztam egy sráccal aki nagyon kedves volt és imádnivaló meg minden, de képtelen voltam bármennyire is vonzónak találni. Sőt idegesített azzal hogy képtelen volt nekem ellentmondani, bármit mondtam nekem volt igazam. Ez nem normális... Attól kellett félnem hogy ne bántsam meg őt, mert túl érzékeny volt.


Szerintem a nők vágynak arra hogy kedves légy velük, de csak velük. Úgy értem eleinte ne mutasd hogy kedves vagy hanem igenis légy bunkó aztán ahogy jobban megismeritek egymást mutasd meg hogy milyen is vagy. Nem hiába van minden könyvben meg filmben ilyen pasi...

2015. márc. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%

Nagy reneszánsza lesz itt még a nőverésnek ahogy elnézem (sajnos)...


"Inkább Mr.Izom aki agyonver, semmint Dr.Agy/Szív aki szeret és értelmes is". Jó ég.

2015. márc. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Hát kérdező, én is ezen gondolkodtam ma a buszon :) Igen, a lányok tényleg a barátzónába raknak, ha kedves vagy velük, az indokot én se tudom. Talán azt hiszik nyámnyila vagy valami, közben csak szeretne kedveskedni annak, akit szeret, illetve együtt örülni vele. Én is ilyen vagyok, jelenleg 17 éves és elmondhatom, hogy a lányok többségének nem jön be, de őszintén, kit érdekel ?! Ha nem fogad el úgy ahogy vagy, akkor meg se érdemel. Majd amíg a bunkó kapcsolat közben veri, meg leszarja nagy ívben, addig a másikkal meg törődni fognak. Illetve ez akkora baromság, hogy nem tudja megvédeni meg ilyenek... Egyszerűen a kedves fiúk párkapcsolatot és nem néhai dugópajtást keresnek maguknak.
2015. márc. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert a nők manapság bunkóbbak az átlagnál is,és maguktól feljebbvalót keresnek úgymond,tehát aki még őket is meg tudja alázni nagyjából ez a helyzet.

Ha nem vagy bunkó,az már nem izgalmas,ennyi.Tudom szerintem is szánalmas,és katasztrofális ez a hozzáállás,de ez kell a mai nőknek sajnos... :/

De hányszor várnák el,hogy engedjük őket előre az ajtónál,meg tartsuk meg nekik,és még sorolhatnánk mennyi mindent.Érdekes,akkor ne legyünk bunkók,de máskor meg igen.Tehát magyarul találd ki,mikor legyél bunkó és mikor ne,közben pedig még kedves is legyél,de csak akkor ha arra vágyik,ami kiszámíthatatlan.Tehát semmi értelme az egésznek...

2015. márc. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
Majd ha a „határozott férfi” állandóan félre kefél mellettetek, ti pedig kérdőre vonjátok, ő pedig úgy adja tudtotokra, hogy hol helyetek, hogy csak egy ˝enyhe˝ 8 napon túl gyógyuló sérüléssel fetrengtek a korházban, majd akkor is ilyenet pofázzatok, hogy nektek határozott férfi kell, nem egy „talpnyaló inas˝. Most pedig tereljétek a ki..szott nőket oda ahová valók, a LÓ ISTÁLLÓBA!
2015. márc. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!