Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szemét dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szemét dolog, hogy ezt teszem vele?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki belém zúgott, de tudja, hogy semmi esélye nálam mert van pasim, mégis annyira "túl jófej". Mindig meghív a büfébe, meg kávézni, és én ezt ki is használom mert azért elég jól esik, hogy valaki ennyire oda van értem, csak olyan szemétnek érzem magam. De közbe meg úgy vagyok vele, hogy tudja ő hogy nem fogok vele össze jönni ennek ellenére még is ezt teszi, szóval szimplán csak kedvességből csinálja akkor nem annyira gáz ha elfogadom tőle. Szerintetek?
2015. márc. 24. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szr alak vagy.
2015. márc. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eléggé. Neked is rosszul esne, ha folyton játszadoznának veled.
2015. márc. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 CptTomato ***** válasza:

Volt részem hasonlóban....én nem éreztem úgy hogy kihasználna a lány.... meg szemétségnek sem....

Ha ő ehhez túl hülye hogy felfogja akkor az az ő baja és így járt....

Azért homár vacsorára ne menj el vele :D

2015. márc. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát a helyedben nem tenném. Undorító dolog. Gondolj bele mit érezhet... Próbál lenyűgözni, megvenni a szerelmed, és te erre vevő vagy. Nem mondassz nemet ő pedig csak reménykedik és reménykedik.
2015. márc. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

eszével tudja, szívében reménykedik,


nem szép dolog ezzel visszélni, ezt te is érzed, különben nem kérdezted volna

2015. márc. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!