Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tetszenek annyira a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszenek annyira a török fiúk, szinte mindig rájuk gondolok? Lehet valaha török barátom?

Figyelt kérdés

2015. márc. 24. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Jumurdzsák approves.
2015. márc. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Sajnos lehet,egy féreg mind.
2015. márc. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Miért féreg mind?
2015. márc. 24. 20:56
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Még egy aruló lányka!
2015. márc. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Biztos hogy lehet török barátod, de ne akarj inkább!! Azt nem mondanám, hogy féreg mind, de a többsége tényleg csak kihasználja a magyar nőket. Ha mégis szeretnél egy török pasit, akkor menj el Bécsbe, vannak olyan szórakozóhelyek, ahol sok török van, vagy épp török koncert is lesz, na ott tuti sokan vannak. Az osztrák nőknek "ők" nem kellenek, így szeretik a magyar/szlovák/cseh stb. nőket. Persze csak alkalmi kapcsolatra, komolyabbra ott lesz majd nekik a török feleségük.. Vagy már ott van és az asszony mellett keresgélnek.. Én azt tudom tanácsolni, hogy ha az ilyen típusú pasik jönnek be, akkor inkább magyar férfit keress, mert vannak "törökös" kinézetű magyar pasik is.. :-) Nekem is az ilyen típusú pasik jönnek be.. :-) Én sajnos 3 évet az életemből "elpazaroltam" egy török pasira.. Már túlvagyok a dolgon, de nagyon rossz időszak volt, csak az eleje volt szép, de ezt most nem is részletezném..
2015. márc. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kihasználásról annyit: csak azokat használják ki, akik hagyják :) Nehogy már szentté avassuk itt a magyar lányok többségét, akiknek egy tetemes része csak utána kérdezi meg a neved, miután a diszkóban "elintézteti magát" vagy ő intézi el a dolgokat - vagy még akkor sem kérdez nevet és még csak nem is köszön :) meg ilyen szintű kérdések után .... :)
2015. márc. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én csak a kérdésre válaszolók:


Lehet.....


Egyébként én jól ismerem a török kulturát.........Nem is csida........

2015. márc. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
* csoda
2015. márc. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem ertem, mi ez az eloitelet veluk szemben. Egyik ismerosom egy nyaralas alkalmabol a repteren ismert meg egy torok uriembert, azota osszehazasodtak, mar van 3 kisgyerekuk es boldogan elnek Torokorszagban!:)

Szoval persze!

2015. máj. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!