Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha jóba vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha jóba vagyok egy sráccal annak ellenére hogy szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Hajlamos vagyok rá, hogyha valakiben megbízok, akkor túl közel engedem magamhoz és elég közvetlen vagyok vele, ezt egy haverom félre értette és belém szeretett, de nekem van barátom. Egy kis ideig tökre távolságtartó volt egymáshoz sem szóltunk, és én nem is kezdeményeztem a beszélgetést, de aztán egyik napról a másikra ugyan olyan lett mint eddig, így én is ugyanúgy viselkedek vele. Csak közbe olyan szemétnek érzem magam, szinte mintha két pasival kavarnék pedig ez nem igaz, de nem vagyok képes levakarni magamról ezt a srácot mert azért barátként fontos nekem, de a pasimmal szembe ez meg nem fair, vagy nem is tudom. Szerintetek?
2015. márc. 25. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Fejezd be vele, mindkettőtöknek jobb lesz. Velem is megesett ugyanez, szegény srác rengeteget szenvedett, végül összevesztünk, mert hogy én nem veszek észre mást, csak magamat. És igaza volt.
2015. márc. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha neki teher a csak barátság, majd megszünteti ő. Ha hitegeti saját magát annak ellenére, hogy már van párod, az sem a te hibád.
2015. márc. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem a pasimmal bazi sokat törődnék, a srácot aki meg szerelmes belém, nem lökném el magamtól, mivel tudom, hogy a közelemben akar lenni, még úgy is, hogy csak barátok vagyunk
2015. márc. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!