Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani ismerkedős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok mondani ismerkedős szövegeket, pl: társkeresőn amire visszaírnak? Tudom ha ronda vagy nem írnak vissza hahaha, lányok nektek milyen ismerkedős szöveg jön be?

Figyelt kérdés

2015. márc. 26. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
wtf??
2015. márc. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mit írsz egy lánynak társkeresőn hogy visszaírjon ?
2015. márc. 26. 11:52
 3/8 Vickyli válasza:
Szerintem add egyszerüen önmagad... ha tetszik valakinek, akkor visszair, ha nem akkor pedig ne foglalkozz vele! ;)
2015. márc. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Legyél eredeti, legyen stílusod, és 2. mondatban ne azzal gyere, hogy megdugnád.

"Szia. Megnéztem az adatlapodat és nagyon tetszel. Szeretnélek megismerni. Meghívhatlak egy kávéra/teára/sütire valahova?"

2015. márc. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint a legjobb ismerkedős szöveggel is 1:10 a válaszolók/nem válaszolók aránya, már ha van fenn fotód, és olyan jó átlagos vagy kinézetre.


Az ismerkedős szövegre nincs szabály, csak ne legyen sablon, amit 100 lánynak kiküldesz. Írj arról, mi tetszett a profilján, és kérdezz valamit, amire nem csak igen/nem választ lehet adni. Ezzel már el is indul a beszélgetés. Magadról első levélben max. 1 mondat, de az is olyan, ami szerinted közös lehet bennetek (pl. "én is szeretem a könyveket, ahogy te írtad a bemutatkozóban"), a többit majd később kifejted, ha ő visszakérdez.


Legyen fenn fotód, és egy rövid de jó bemutatkozó szöveged. A humor nem akadály!


Ennyit tudtam leszűrni több éves netes ismerkedés után.

2015. márc. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

udvarias legyen

érdeklődő

lehet picit egyedi


idézet ne! túl romantikus ne! és elég 1-2 sor


de az adatlap és a kép a döntő

és persze az h az adott nő tényleg ismerkedni akar vagy csak fent van ....

2015. márc. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%

Én ugyan nem vagyok fenn egy társkeresőn sem, de most belegondoltam, vajon milyenek lennének azok az üzenetek, amikre szívesen válaszolnék.


Az ilyen "szia, van kedved ismerkedni?" kategóriájú dolgok eleve esélytelenek, ha már társkeresőn vagyok fenn, akkor persze, hogy ismerkedni akarok, de mégis, ezzel valahol azt jelzi, hogy tőlem várja a kezdő lökést, ő maga csak hátradőlne és nem csinálna semmit. És hogy csak megnézte az adatlapom, jobb esetben átfutotta a bemutatkozó szöveget, de ez sem biztos, hanem bejött neki a képem, és wow.


De ha valami frappáns, humoros dologgal jön, ami az adatlapomról kilátszik, vagy bármi, akkor arra már sokkal nagyobb eséllyel reagálok valami pozitívat (pl feltüntetem kedvelt filmeknél a Csillagok háborúját, és azt írja üzenetben a pasi: ugye szerinted sem Solo kapitány lőtt előbb?). Vagy ha valamilyen gondolatot, életbölcsességet netalán megosztok ott, akkor arra rákérdezni. Nyilvánvalóan ha rám ír, akkor ismerkedni szeretne (társkeresőn legalábbis biztosan), ezt nem kell külön kijelenteni. Ez egyértelmű, és hülye én sem vagyok. De valamivel jelezze már, hogy igenis gondolkodott a levélen, igenis érdeklem és igenis nem egy copy-paste, bárkinek elküldhető sablonnal jön, hanem direkt rám szabott üzenettel próbálkozik.

2015. márc. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyere Boci, csússzunk egyet.
2015. márc. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!