Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én nem értem, hogy mi van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nem értem, hogy mi van? Társadalommal kapcsolatos.

Figyelt kérdés

Huszonéves nők lenézik, éretlen hülyegyereknek tartják a velük egyidős vagy egy évvel fiatalabb férfiakat, ezért inkább náluk legalább 4 évvel idősebb vagy 30, 40 éves palikkal jönnek össze szívesebben, mert ők fel tudják mutatni az "élettapasztalatot", a "zegszisztenciát" meg a zsozsót.


Így hát nekünk huszonéves férfiaknak nem marad más, mint fiatalabb tinik vagy 18 éves lányok. Semmi baj, a sztereotípia szerint a tini vagy 18-19 éves srácok úgyis a kocsmázással és a Call of Duty-val vannak lefoglalva és ők is éretlen hülyegyerekek a saját korosztályukba tartozó lányok szemében.


Erre jönnek az oltók és leszólják a huszonéves srácot, hogy "pedó" meg "a srác agyilag gyerek és éretlen még felnőtt korában is, ez gáz, azért jön össze ennyire fiatallal" meg "nézd ezt a tiszta nyomit, aki nem tud saját korosztályából összeszedni valakit". Nem menne 16-18 éves kor alá. Meg persze hogy nem tud saját korosztályából választani, ha egyből beskatulyázzák mert "ó hát fiatal, még biztos tiszta gyerekes" meg nem tudja felmutatni a "zegzisztenciát" meg "élettapasztalatot".


Meg most mik ezeknek a szavaknak a formális szemantikai jelentésük?? Ne legyél gyerekes. Oké, felelősségteljes vagyok, nem másokat hibázok ha valamit én elcseszek, vigyázok, hogy sültcsirke sütögetés közben ne robbantsam magamra a konyhát. Ezek megvannak. Vagy mi kell? Tudják egyáltalán az emberek a szó jelentését, vagy csak dobálóznak vele? Meg akkor legyek dolgozó droid, titkoljam, hogy mivel szoktam szórakozni, mert hogy az milyen gáz, meg milyen gyerekes.


Most már nem tudom mi van. Megyek és leszopom magam.


2015. márc. 26. 12:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

szerintem alapban 3-4 év a pasi javára az a jó

20-22 éves fiuknak a 17-20 éves csajok valók


de persze mindig van kivétel :-)))

2015. márc. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hmm... én sem értem mi van :D

Amúgy valahol a tini lányok becélzását megértem... sokan aggódnak, hogy egy huszonéves srác csak kihasználja a lány naivságát, aztán párszor megdönti és megy tovább.

Ez sokszor benne van a pakliban.


28N

2015. márc. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalat? :) Az én barátom fiatalabb mint én, és semmi gondom nincs az ilyesmivel.

Egyébként meg ne azzal foglalkozz, hogy a társadalom mit mond.

2015. márc. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

xd, hát ez jó, de amúgy tökre igazad van,

de am vannak kivételek, nekem a fiatalabb srácok jönnek be nem az idősek, viszont az tény hogy amennyire balfa$z vagyok én képes lennék tényleg magamra robbantani a konyhát sült csirke sütögetés közbe. :D

Jah és ha leszopod magad arról küldj már egy képet. ^^

2015. márc. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Tudod mikor nyal majd vissza a fagyi? Amikor már a harmincas éveink végét tapossuk, mert akkor majd a korunkbeli nők, akik anno le sem szartak már kiégett, lerobbant milfek lesznek, akik bármilyen kapcsolatba belemenekülnek csakhogy ne egyedül keljen felnevelni a bmw-s gyökér kölkét. DE MI! akkor fogjuk élni a férfiak aranykorát, a világ kitárul előttünk és büszkén szúrogathatjuk majd a 18-25 éves kis csitriket ;)

Jó lesz ez nyugi! ;)

2015. márc. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Van benne valami, én is csak lesek, hogy ezek a 18 körülni lányok még le se érettségiztek de már várják a babát valami 30 éves krapektól!
2015. márc. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Félig személyes. Megtetszett egy nálam egy évvel idősebb ismerősöm, majd elküldött a CONST_RETURN_VALUE_TUL_FIATAL_VAGY hibakóddal.


Ez három éve történt. Azóta nem néztem már egyáltalán nőkre, csak gyakorikérdések.hu függő lettem.

2015. márc. 26. 13:00
 8/14 A kérdező kommentje:
#4 Régen ment, mostanában viszont megfájdul a hátam.
2015. márc. 26. 13:02
 9/14 anonim ***** válasza:

Akármennyire sztereotípia szerinted, a nők általában tényleg korábban érnek. Természetesen vannak kivételek: vannak korukhoz képest éretlen nők, és korukhoz képest nagyon is érett férfiak.

A 25 éves nők közül már sokan családot, gyermeket szeretnének, míg a legtöbb 25 éves pasi agyvérzést kap, ha meghallja a gyerek szót.

2015. márc. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 gublug ***** válasza:

A tömegmédia és a világkormány, ahogy szokott lenni. Sorry, agymosnak. Csak ezt tudom mondani, és már az agymosott állapotot veszik normálisnak sokan.


Te maradj amilyen vagy, felelj meg magadnak. Türelemmel és figyelemmel találni fogsz hozzád valód. Igen, legyél tudatos és körültekintő.


Egyébként én is értem amit írsz. De ne keseredj el. Nem egészséges :) Sokan vannak akik hasonlóan gondolkodnak és próbálnak értelmesek maradni, mielőtt a gépezet bedarálja őket.


Ne ..opd le magad - ahogy írod. Maradj észnél. Élj józan életet fizikailag és szellemileg is. Nincs veszve semmi. Ha fejben rendben vagy és a szívedben is, jöhet bármilyen őrültség, te épeszű maradsz.

2015. márc. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!