Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek szerint nincs bennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint nincs bennem büszkeség?

Figyelt kérdés

Arra gondolok,hogy a volt barátom,amikor újból felkeresett én szerelmet vallottam neki, igaz nem élőben , ő pedig hidegen elköszönt.


Én ezek után még hajlanék arra ,hogy élőben összefussak vele ,és a szemébe nézzek.


Ezzel azt bizonyítom ,hogy nem becsülöm önmagam?

Tudom,hogy nekem is tovább kellene lépnem,hiszen ő azt tette, de mindig bennem van a kétely,hogy mi van akkor,ha élőben látna,és talán másként reagálna ,mint neten.


Tudom,hogy ez az egész hülyeség és azt érzem,hogy a büszkeségem oda...


2015. márc. 26. 13:11
 1/6 anonim válasza:
hát valószínűleg és a tény is mutatja, hogy még szerelmes vagy. ilyenkor hajlamos az ember mindent elnézni a másiknak, mert arra gondolsz, hogy valamikor milyen jó volt, de arra nem amikor rossz. az h távolságtartó még érdekesebbé tette gondolom, mert mindig a tiltott gyümölcs a legérdekesebb (amit nem kaphatsz meg)
2015. márc. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
jah és igen valahogy foglald le magadat és ha semmit se akar tőled mindenféle kapcsolatot szüntess meg. akár még facebookról is töröld/tiltsd mert túl könnyen meg tudod nézni és naponta 5x fogod
2015. márc. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

igen,még az vagyok.

erősen rajta vagyok a felejtésen ,vagyis az elengedésen..de mint pl most is , kiírtam ezt a kérdést mert nem hagyott nyugodni.

valóban elnézem neki így utólag már a rossz dolgait... viszont az bevillan mindig,hogy a vallomásomra hidegen elköszönt ,és ez fáj,ugyanakkor haragszom is magamra. rá nem haragszom,inkább egyfajta sajnálat van bennem .

2015. márc. 26. 13:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel nem becsülöd önmagad,ő se téged,mert látja hogy megalázkodsz.Én is voltam így régen,úgyhogy megtanultam hogy ezt nem szabad csinálni.Erősnek kell mutatnod magad kifelé.
2015. márc. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ha nem mondtad volna ki, akkor pedig azon agyalsz, hogy mi lett volna ha kimondod. Utólag persze már okos az ember, hogy nem kellett volna "megalázkodnia", de legalább nem kell azon agyalnod "mi lett volna, ha akkor megmondom neki".


Idő segít, csak ilyenkor lassan telik..

2015. márc. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Semmi koze a buszkeseghez,csak talalj valaki mast.
2015. márc. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!