Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodtam ezt?

Figyelt kérdés
Olyan 2 hete azt álmodtam,hogy megcsókoltam egy lányt,aki valójában az osztálytársam,és egy pár napja megint álmodtam hogy csókolóztam egy lánnyal,csak már nem emlékszem hogy kivel.Ez miért lehet?Van egy nagyon kedves lány barátom,akivel ha minden igaz jövőhét pénteken fogok találkozni.Lehetséges hogy majd őt fogom megcsókolni?Mit jelenthet ez az álom?Nem lehet véletlen,hogy már 2-szer ugyanazt álmodtam.

2015. márc. 27. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Kanos vagy. Nagy talány.
2015. márc. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az álmok nem jelentenek semmit.

Én múltkor azt álmodtam, hogy vámpír gumimaci voltam, és majdnem elégtem a napon aztán meg megevett egy kutya, szóval rég gáz lenne ha egy álom jelentene valamit.

Sokat járt az eszedbe az a lány, ennyi.

Ha bejön kezdeményezz nála, de vigyázz, gondold át hogy tényleg akarsz-e tőle valamit, nehogy egy hirtelen jött fellángolás elrontsa a barátságotokat.

2015. márc. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!