Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki csinos, az egybol luxusele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki csinos, az egybol luxuseletet el?

Figyelt kérdés

Rolan legalabbis sokan ezt feltetelezik. Vannak jo ruhaim, teny, van par markas, de azokra osszesporoltam a penzt, vagy rendeltem oket feleannyiert. Illetve szeretek a divathoz oltozni, felhasznalom a kis kellekeimet, es mivel hostess vagyok, nem egyszer suhintottak mar el, hogy biztos Audibol szallok ki. Emiatt megbelyegeznek, egy kedves srac azert nem kezdett velem, mert azt gondolta, nem fogja tudni teljesiteni az elvarasaim. Pedig alberletben elek, van, hogy sok mindenre nem telik a ho vegen, ahogy tudom, segitem a szuleim es meg kocsim sincs. Miert gondoljak ezt az emberek? Szamomra ez nehany szempontbol hatrany, frusztralo.

22/L



2015. márc. 27. 21:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

A csinosságnak köze nincs a luxushoz.


A srácnak írd meg, hogy könnyebb kibúvókat keresni, mint tökösnek lenni és kikezdeni valakivel.


Te pedig keress tovább! Vagy kezdj ki a sráccal!

2015. márc. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Sztereotípia ne is törôdj velük.

Maradj ilyen amilyen vagy.

2015. márc. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
1: a sracnal mar nincs eselyem.. de igazad van.
2015. márc. 27. 21:34
 4/31 anonim ***** válasza:
Az emberek ránézésre ítélnek, nem hagyják, hogy megmutasd, hogy kivagy valójában.
2015. márc. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
igaz hogy nem vagyok 22 eves de hasonlo helyzetben vagyok en is…csak rolam pletykalkodnak hogy honaponta cserelem a ruhataramat pedig magam gyujtom ossze a penzemet egy kis dialmunka segitsegevel :) igaz,apukam is bele segit az oltozkedesi koltsegekbe meg mindenhova kocsival cipelnek egy egyszeru fekete BMW-vel
2015. márc. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Elhivhatlak 1 fagylaltra? :)
2015. márc. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
6: ohm. Mennyi idos vagy? :D
2015. márc. 27. 21:37
 8/31 A kérdező kommentje:
5: az emberek allandoan radsutnek valamit, es ragaszkodnak ahhoz mindenaron.. engem is fuvaroztak mar el Mercivel parszor, de pusztan szivessegbol. Jo is lett volna, ha az enyem! :D
2015. márc. 27. 21:38
 9/31 anonim ***** válasza:

Azért vagyok annyira rosszindulatú, hogy feltételezzem az összes itteni válaszadóról és kérdezőről, hogy ha x pontra értékelik magukat 10-ből, akkor az általában x-3.


Én is mondhatnám, hogy mekkora álompasi vagyok, de na.. van önkritikám.

2015. márc. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
En csak azt mondom, amit masok is latnak, meg hat nem vagyok vak.
2015. márc. 27. 21:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!