Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Foglalkoznál egy régi nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglalkoznál egy régi nagy szerelmeddel, ha most "megrondult"?

Figyelt kérdés

régen sokat voltataok együt, imádtad, ízig vérig, de úgy hozta az élet hogy elkerültetetk egymástól, de megmaradtatok szívetekben egymásnak.

most sok év után találkoztok el van hízva(ffi) enyhén igénytelen(10 évvel ezelőtti divatú kabátban jár, meg majdhogynem szakállas, mint egy öregember, csak a szeméről ismered fel egyáltalán)de az érzés benned van valahol, de szinte szégyellsz vele mutatkozni.


érzelmeknek engednél utat, vagy lezárnád végképp?


2015. márc. 28. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szeretném, akkor büszkén jelennék meg vele bárhol, akkor is, ha szakállas, pocakot eresztett és ódivatúan öltözik. Ha elmúltak az érzések, akkor csak sajnálnám.
2015. márc. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
többiek??
2015. márc. 28. 12:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem foglalkoznék elhízott,igénytelen férfival,max.ha én is ilyen lennék.
2015. márc. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi lett azóta veletek? A kérdésre válaszolva: én úgy állnék hozzá, hogy egy próbát megér. Ha már egyszer a belsőjét megszerettem, akkor a külsőt sokkal könnyebb elfogadni.

2017. ápr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta ?
2020. dec. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!