Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megbékélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megbékélni azzal, hogy az ember a rövidebbet húzta a genetikai lottón, és sosem lesznek elérhetőek neki a vonzó nők?

Figyelt kérdés
2015. márc. 28. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
ÖCSÉM NE rinyálj és állj a sarkadra... Ugyanolyan felszínes ember vagy, mint azok a nők akik csak a külsőt nézik.
2015. márc. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ez nagyon érdekes kérdés.De a választ mindenkinek magának kell megadnia,nem lehet mástól várni a segítséget.Én sem büszkélkedhetek a külsőmmel,sőt,21 évesen pedig barátnőm sem volt.Nagyon úgy tűnik,hogy nem is lesz.Nem sorolnám most a testi hibáimat,van elég,hidd el.Megpróbálhatsz változtatni,ha tényleg elszánt vagy.Divatos haj,divatos és márkás,alakhoz illő cuccok,ápoltság,nagyon jó parfüm,magabiztosság,kemény edzés,megfelelő táplálkozás,műveltség,nyitottság,jó kedv,népszerűség,széles ismerettségi kör,sikerek az életben(pl.tanulás,munka,sport)...ezek mind mind elérhetőek minden ember számára,és ha ezek meg vannak,szerintem kevés olyan nő van akit nem szerezhetsz meg.Max.akinek a mániája az arc,a genetika,ezekről jobb lemondani mihamarabb.A lényeg amúgy,hogy edzzél,gyúrjál keményen,kajálj rendesen,erősödj,izmosodj,mellé vegyél fel egy magabiztos,határozott stílust,akivel nem lehet ellenkezni és aki eléri amit akar,nem lehet eltántorítani.Ez ez nagyon jó alap,rengeteg lánynak bejön.
2015. márc. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1-es, nincs olyan ember, akinek ne lenne fontos, hogy vonzónak tartsa a párját. Max talán 50 fölött.
2015. márc. 28. 15:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Második válaszolónak: A munkát sem szerezheti meg mindenki, tapasztalat, hogy az állásinterjúkon is bizony nézik a külsőt... Ráadásul az állásinterjúkon is a személyzetfelvételi beszélgetéseket nők csinálják, és hát ők köztudottan a külcsínyt nézik...
2015. márc. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért kellene ezzel megbékélni? A szépség relatív. Én nem tatom magam egy nagy szépségnek, jóindulattal is csak az átlag felső részébe sorolhatom magam a jobb napjaimon, ennek ellenére a párom mégis vonzónak tart. Tehát szerintem kevésbé optimális külsővel is találhatsz olyan embert, aki számodra vonzó, és aki számára te is az vagy.

Csak nem kellene az önsajnálatba merülni.

2015. márc. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van!! Nem csak a helyes srácoknak van barátnője... Szerintem az önértékelési gondjaidon kellene előbb változtatnod. :)
2015. márc. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ayslingg válasza:
Tény hogy a külső első benyomásnál fontos de a személyiség nagyban eltudja nyomni! Mert most nézzük néhány tudóst vagy művészt(pl: Woody Allan , Stephen Hawking,Ozzy Osbourne,Steven Tyler) , valószínűleg a párjukat nem csak a külsője vonzotta hanem az intellektusa is!
2015. ápr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!