Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyakran nem hiszik el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakran nem hiszik el, hogy sokat jelentenek. Miért?

Figyelt kérdés
Vagy éppen, hogy szeretem őket. Nem tudják elhinni, nem hiszik el. Vagy azt mondják, hogy beteg vagyok, vagy azt, hogy igazából csak szórakozom.
2015. márc. 28. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értem.
2015. márc. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán mert hetente váltogatod azokat, akiket szeretsz és sokat jelentenek neked?
2015. márc. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, ilyen nincs. Viszont tény, hogy vannak lányok, egyszerre több is, akik sokat jelentenek. De attól mert valaki kedvel, és fontosnak tart egy embert, aki nőnemű, még nem jelenti azt, hogy szerelmes adott személybe.
2015. márc. 28. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!