Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értek egy szitut, és most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értek egy szitut, és most nem tudom mit kezdjek? Valakinek leírhatom privátban?

Figyelt kérdés
Hátha tudtok segíteni,meg vélemények érdekelnek.
2015. márc. 28. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Írd, hátha tudok segíteni.
2015. márc. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jöhet
2015. márc. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Írj ;)
2015. márc. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jöhet
2015. márc. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
írd
2015. márc. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
küldd.
2015. márc. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Írj ! :)
2015. márc. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az üzenet szövege: Szia. Volt már kint ez a dolog kérdésként, de sok normális választ nem kaptam rá, így inkább privátban érdeklődöm. :) Szóval.Van barátom, hónapok óta, bár az utóbbi időben nagyon sokat veszekszünk, ő sportoló, nincs ideje rám, alig találkozunk, és sok a feszkó köztünk. Meséltem ma erről egy fiú barátomnak, aki, szó szerint idézem, a következőt válaszolta : " dobd már ki, b.asszameg!! Nincs rád ideje, komolyan. Ez egy csicska. Ilyen nőm lenne. Ilyen mint te. Félóránként d.ugnám"

Tereltem a témát, de nagyon zavarba hozott, amit írt, és nem tudok nem erre gondolni.

Szerinted ezt most azért írta, mert tényleg komolyan gondolja, vagy csak nyomatékosítani akarta, hogy a pasim rosszul cselekszik? Nem nagy dolog de zavar...

Amúgy 17 vagyok.

2015. márc. 28. 19:33
 9/9 anonim válasza:
A "barátod" droidnak tart.Csak akkor ér rá veled,ha más nem ér reá.A haver meg beléd van zúgva...Ahányszor ezt átéltem...
2015. márc. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!