Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak hogy bírják el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak hogy bírják el a nőket a karjaikban?

Figyelt kérdés

Úgy értem, pl. rosszul van a nő és a kezükben viszik, leteszik egy ágyra. Vagy esküvő után átviszik a feleséget a küszöbön

Vagy ez csak a filmekben van így?:)



2015. márc. 28. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne hülyéskedj már. Miért ne bírnák el?Hacsak nem extrém túlsúlyos a nő ,akkor egy férfinak ez nem jelenthet gondot.
2015. márc. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ha a férfi 40 kg vasággyal, a nőn meg van 20-30 kg túlsúly, akkor nem nagyon cipelgeti a férfi.

De amúgy nem annyira extrém ez, meg adott helyzetben nyilván az adrenalin is segít.

2015. márc. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
bármien fura de a nők átlagba a 80kg omot nem érik el, sőtt esküvőnél ma már fogyóznak meg minden csoda az 50-60kg, és ha megnézed 30-40kg omokat egy átlagos férfi 8 órába pakolgat
2015. márc. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nemtom rokonomba van v 50-60 kg és a80kg os feleségét vitte
2015. márc. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A férfi az fizikailag általában erősebb mint egy nő.Egy 60 kg-s férfi is erősebb mint egy 80 kg-s nő.
2015. márc. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nagyon is jól... :D
2015. ápr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én 65 kilómmal karban elvittem durván 80 kilós báttyámat. A két vállamon elviszek két 80 kilós embert is. Báttyám megcsinál 10 fekvőt úgy, hogy a hátán ülök(igaz nem dagadt, kigyúrt) barátnőm 50 kiló, ha nem hazudik, és feldobom, meg el is kapom, meg futok is vele, igaz nagyon fárasztó. Mondjuk sok függ a genetikán is, apám se gyenge. meg hogy mozog-e valaki rendszeresen. Egy 80 kilós nonstop kocka, mondjuk lehet nem bírna el 40-et se. Mikor 70 kilós voltam egy kb 40 kilós gyerek alázott szkanderban, tehát sokmindentől függ ez.
2015. júl. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!