Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a nálam csúnyább lányoknál kevesebb sikerem van, mint a velem kb. egy szinten lévő szépekkel?

Figyelt kérdés

Kb. tudom hogy mennyire vagyok jóképű és 10-ből 7-8-asnak mondanám magam (nagyon magas, hosszú szőke, kisportolt, jó vonások). Vegyesen próbálkozom 6-7-8-as lányoknál, de még 5-ös is előfordul, ha megfog, tehát kinézetre nincsenek óriási elvárásaim. Mégis azt veszem észre, hogy mondjuk több az elutasítás mondjuk az ötös-hatosoktól, mint a hetes-nyolcasoktól.


Arra gondoltam ez azért lehet, mert sok lány eléggé önbizalomhiányos és úgy vannak vele, hogy biztos nem tetszenek egy náluk jobb kinézetű srácnak, vagy azt gondolják hogy nem akarnék komolyat.

Lányok, ti általában hozzátok hasonlóan vonzó férfit kerestek?


Aki értetlenkedne, hogy mi ez az osztályozás és azt képzeli hogy a szépség totálisan relatív és szubjektív, annak itt ez a kép példának, hogy megértsük egymást:

[link]


2015. márc. 28. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
A csúnya lányoknak csak a félistenek jönnek be, mert kompenzálni szeretnék saját magukat.
2015. márc. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Mert idióta vagy.
2015. márc. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hat nem tudom nekem a very attractive jobban bejon mint az extremely


ertelmetlenek ezek a listak, mindenkinek mas a szep

2015. márc. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja hozám odajönek beszélgetni topmodelek a bszon de nőm nincs
2015. márc. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

amugy meg kinek mi az ideal, tolem lehetsz akarmilyen jokepu, a hosszu szoke haj engem nagyon taszit.


aztan meg ha lesz egy bombanod rajosz, hogy egy buta pi-csa, beszelgetni nem lehet vele... az se jobb

2015. márc. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Arra gondoltam ez azért lehet, mert sok lány eléggé önbizalomhiányos és úgy vannak vele, hogy biztos nem tetszenek egy náluk jobb kinézetű srácnak, vagy azt gondolják hogy nem akarnék komolyat. igazad van de az ilyenek sírják tele a facebookjukat hogy hol találok végre srácot meg unom a szingli életet! aztán minket karakán csajokat ribizliznek le amiért elmegyünk 1 fiúval randira meg ha úgy van sexelünk is velük tiszta irigyek ezek csak :D
2015. márc. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért, az a felosztás elég gagyi, hallod itt ezen a listán én (jobb napjaimon) rajta se lennék, akkor mi, én 11es vagyok a 10es skálán? :D Pedig amíg nem láttam ezt a linkedet, abszolút realistán egy jó 7-8asnak mondanám magam. Csak hogy lásd, mennyire szubjelktív ez az osztályozósdid.


De, a kérdésre: lehet, igen, hogy megrémülnek, lehet, hogy azt gondolják, felszínes vagy, és emiatt nem kellesz nekik, de amire én igazán gondolnék ez esetben (már persze, annak a teljes realitásán kívül, hogy talán TÉNYLEG nem tetszel nekik), hogy érzékelik, mennyivel "jobb kategória" vagy, és ha összejöjjének veled, végig komplexusosak lennének, önbizalomhiányosak, féltékenyek, stb, és így egy kapcsolatot sem lehet sokáig működtetni, tehát értelme sincs belekezdeni.

2015. márc. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!