Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha holnap egy egész napos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha holnap egy egész napos programra megyek egy fiúbarátommal, és utána nála alszok, akkor fog próbálkozni? ( Már volt csók. )

Figyelt kérdés
Nem tudom másképp megoldani, hogy hazajöjjek, és megbeszéltük,hogy akkor nála alszok, és másnap megyek haza. Csókolóztunk már korábban, de nem járunk és nem is fogunk szerintem. Nem hiszem, hogy külön szobában leszek, úgyhogy mindenképp "együtt" leszünk.
2015. márc. 28. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
milyen fiúbarát? megfog kúrni!
2015. márc. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Nekem miért nincs ilyen barátnőm? :'(
2015. márc. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
nappal húgom, este dugom
2015. márc. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Esetleg az, hogy megbeszéljétek a dolgokat, és elmondd neki, hogy te akarod-e éjszaka vagy sem?


Ja, hogy ma már nem szokás megbeszélni a dolgokat. Bocsi, nem szóltam.

2015. márc. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Ja, nincs két külön szoba, ezért inkább megdugatod magad, bármi is történjék? Oké.
2015. márc. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy mit fog az oldaladról érezni. Ha úgy látja majd hogy kapható lennél többre lehet hogy majd fog,, valószínű.
2015. márc. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg leszel dugva pajti, de ne stresszelj rá csak élvezd.
2015. márc. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen helyzetben biztos meztelenül aludnék,és akkor már nálad lesz a labda,hogy beindulsz-e,vagy sem 😉
2015. márc. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#2: Gondolom csúnya vagy és szegény. (?)
2015. márc. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Barátokkal nem csókolózunk, hányszor mondjam még?
2015. márc. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!